هیچ محوری فدرال رزرو وجود ندارد اما احساسات می تواند برای دلار تغییر کند

ساخت وبلاگ

No Fed pivot but sentiment could be shifting for the USD

در طول سال 2022 یک گاو بزرگ USD وجود داشته است. با افزایش روند صعودی ، ضعف به طور مداوم خریداری شده است. با این حال ، با نزدیک شدن به لبه های محوری تغذیه شده ، نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد که گاو نر USD به بلوغ رسیده است و می تواند شروع به معکوس کند. اکنون ، هنوز در آنجا نیست ، اما با ضعف USD این هفته ، علائم در حال رشد هستند.

  • افزایش بازده واقعی در تلاش است تا USD را بالاتر ببرد.
  • سقوط نوسانات در خزانه داری و آینده USD نشان می دهد که تجارت ترس از بین می رود.
  • روند گاو نر به طور فزاینده ای مورد سؤال قرار می گیرد.
  • سطح متقاطع مهم در جفت های اصلی فارکس آزمایش می شود.

محوری فدرال رزرو هنوز در اینجا نیست

پس از جلسه FOMC هولناک در ابتدای ماه نوامبر ، سیل دوباره به دلار رخ داد. صندلی فدرال پاول اصرار داشت که این سفر برای رسیدن به آنجا نیست ، بلکه مقصد افزایش نرخ های فدرال است.

احتمالاً مقصد بالاتر از فدرال رزرو بود که قبلاً تصور می شد (نقاط در ماه سپتامبر نشان می دادند که نرخ ترمینال در حدود 4. 6 ٪ است). آتی صندوق های فدرال به بازارهایی که قیمت ترمینال بیش از 5 ٪ را نشان می دهد اشاره می کند.

بنابراین افزایش نرخ های بیشتر احتمالاً در جلسات آینده است. با این حال ، اعضای فدرال فدرال در نگرانی های خود در مورد تأثیر افزایش نرخ ، آواز هستند. همچنین طبق گفته FOMC ، FED وابسته به داده است. روز جمعه گذشته حقوق و دستمزد غیرقانونی مختلط بود اما اکنون به طور فزاینده ای رشد دستمزد کشویی را نشان می دهد و بیکاری در حال افزایش است. آیا این بدان معنی است که آینده صندوق های فدرال فدرال به حد 5 ٪ بر حد خود رسیده است؟روشی که USD در چند جلسه گذشته به فروش رسیده است ، نشان می دهد که احساسات بازار در Run Bull Dollar تغییر کرده است.

حرکات بازار اوراق بهادار در حال حاضر در پشتیبانی از دلار ناکام است

از جمعه گذشته ، افزایش بازده خزانه داری ایالات متحده برای حمایت از دلار ، اما به ویژه ، افت بازده به دلار رسیده است. اکنون می بینیم که بازده واقعی ایالات متحده در حال افزایش است اما از ماه اوت یک روند صعودی USD است.

همچنین جالب است بدانید که نوسانات در مورد خزانه داری ایالات متحده (اندازه گیری شده در شاخص حرکت بانکی آمریکا از نوسانات بازار اوراق بهادار) برای چند هفته گذشته کاهش یافته است. هنوز هم در طول 12 ماه گذشته صعود وجود دارد ، اما اگر این کاهش ادامه یابد ، قابل توجه خواهد بود. در حال سقوط نوسانات بازار اوراق قرضه نشان می دهد که کمتر "ترس" در حرکات بازار وجود دارد. این درایوها از موقعیت های USD Safe Haven دور می شوند.

ما همچنین می توانیم پیامدهای این را در بازارهای فارکس نیز مشاهده کنیم. شاخص نوسانات ارز بانکی دویچه نیز در حال بازگشت است. یک بار دیگر ، این نشان دهنده ترس کمتر در حرکات بازار است و اگر این کار ادامه یابد ، جریان از دلار خارج می شود.

USD تحت فشار است

پیش از این ، در طول سال 2022 ، هر حرکتی اصلاحی USD در روند گاو نر نسبتاً منظم بوده است. با این حال ، در طول ماه اکتبر تا نوامبر نوسانات قابل توجهی در USD رخ داده است زیرا به بالاترین صعود نه ماهه بزرگ شده است.

این نشان می دهد که تغییر بزرگی در تعادل وجود دارد. در مورد طول عمر Run Bull USD ، علائم سؤال جدی وجود دارد.

اکنون می بینیم که USD در حدود 109. 30/110. 00 به سمت پشتیبانی اصلی محوری بازگردد. این یک لحظه چهارراه است. ما معتقدیم که یک شکست سرنوشت ساز زیر 109. 00 می تواند یک سیگنال اصلی فشار اصلاحی USD باشد.

فارکس اصلی در سطوح کلیدی

این باند پشتیبانی محوری 109. 30/110. 00 در شاخص دلار با سطح کلید آزمایش USD در چندین نمودار اصلی فارکس برابر است.

در EUR/USD سطح اصلی تماشای مقاومت در 1. 0095 است. یک استراحت وارونه کنسرت قاطع می تواند یک سیگنال مثبت قوی باشد. ما معتقدیم که یک شکست زیر 0. 9960 برای گاو نر ناامید کننده خواهد بود.

در GBP/USD آزمایش مقاومت در 1. 1645 است. همچنین ، مقاومت یک پایین آمدن هشت ماهه نیز توجه داشته باشید. بازگشت به زیر 1. 1380 برای این تجمع ناامید کننده خواهد بود.

در نمودار AUD/USD نیز یک حرکت تعیین کننده بالاتر برای آزمایش مقاومت کلیدی انجام شده است. اوج سپتامبر/اکتبر با 0. 6520/0. 6545 برای بهبودی پایدار باید به طور قاطع شکسته شود. این همچنین می تواند روند نزولی سه ماهه را بشکند.

و سرانجام ، پشتیبانی بسیار مهمی در 145. 00 وجود دارد که تحت فشار بر روی USD/JPY قرار می گیرد. با توجه به اهمیت این امر به عنوان یک شکست ، از دست دادن آن به عنوان یک پشتیبانی محوری قابل توجه خواهد بود.

این ماده فقط برای اهداف اطلاعات عمومی است و به عنوان مالی ، سرمایه گذاری یا توصیه های دیگری در مورد آن در نظر گرفته نشده است (و نباید در نظر گرفته شود). Infinox مجاز به ارائه مشاوره سرمایه گذاری نیست. هیچ عقیده ای در این مطالب ارائه شده توصیه ای از Infinox یا نویسنده مبنی بر اینکه هرگونه سرمایه گذاری ، امنیت ، معامله یا استراتژی سرمایه گذاری خاص برای هر شخص خاصی مناسب است.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 15 تاريخ : دوشنبه 29 اسفند 1401 ساعت: 18:01