Decentraland (مانا) چیست؟هر آنچه را که باید در مورد توکن مانا بدانید

ساخت وبلاگ

Decentraland چیست؟توکن مانا چیست؟چه چیزی باعث می شود بازی غیر متمرکز با دیگران متفاوت باشد؟درباره مانا توکن بیشتر بدانید.

متاور اخیراً به موضوعی مرسوم تبدیل شده است. در 29 اکتبر 2021 ، فیس بوک رسماً نام خود را به متا تغییر داد و نشانگر تمرکز آن در زمینه متاورس بود. بنابراین ، بسیاری از پروژه های رمزنگاری شده با محصولات متاور در ده روز گذشته رشد فوق العاده ای را تجربه کرده اند.

در این مقاله ، ما می خواهیم Decentraland معروف به Metaverse Gaming را معرفی کنیم. ما موضوعات زیر را پوشش خواهیم داد:

 • Decentraland چیست؟Decentraland چگونه کار می کند؟
 • مانا توکنومیک و چگونه/کجا می توان نشانه های مانا را بدست آورد و ذخیره کرد؟
 • نقشه راه و به روزرسانی ها.
 • اعضای تیم ، سرمایه گذاران و شرکای استراتژیک.

بیایید پتانسیل مانا را کشف کنیم!

Decentraland چیست؟

Decentraland پروژه ای است که زیرساخت هایی را برای پشتیبانی از یک دنیای مجازی مشترک ، که به عنوان یک متاور نیز شناخته می شود ، فراهم می کند. این مجموعه از یک دفترچه غیرمتمرکز برای مالکیت زمین ، پروتکل توصیف محتوای هر بسته زمین و یک شبکه همتا به همسالان برای تعامل کاربر تشکیل شده است.

کاربران Decentraland می توانند ضمن کاوش ، تعامل و بازی در این دنیای مجازی ، املاک و مستغلات دیجیتال را خریداری و بفروشند. با گذشت زمان ، این پلتفرم برای اجرای برنامه های تعاملی ، پرداخت های در جهان و ارتباطات همتا به همسالان برای کاربران تکامل یافته است.

دو نوع مختلف از توکن ها عملیات را به صورت غیر متمرکز حاکم می کنند:

 • LAND-یک توکن غیرقانونی (NFT) برای تعریف مالکیت بسته های زمین به نمایندگی از املاک دیجیتال استفاده می شود.
 • مانا - رمزنگاری که خرید زمین را تسهیل می کند ، و همچنین کالاها و خدمات مجازی مورد استفاده در غیر متمرکز است.

آمار زیر فقط در حال حاضر است. GameFi Metaverse ، از جمله Decentraland طی دو هفته گذشته روند بسیار داغ بوده است ، بنابراین بدون شک در دراز مدت تغییر در حرکت ایجاد خواهد شد.

Decentraland - 10 جستجوی برتر در مورد بینش COIN98

Decentraland چگونه کار می کند؟

جهان متعلق به کاربران

کاربران می توانند صحنه ها ، تصاویر ، چالش ها و دارایی های دیجیتالی مانند املاک و مستغلات و لباس آواتار و همچنین تبادل آنها را ایجاد کنند. مانند بسیاری از بازی های دیگر ، این عملکرد تصور تغییر در یک شخصیت را به کاربر می دهد.

کاربران ممکن است کاراکترها را سفارشی کنند.

Decentraland قصد دارد شبکه ای را ایجاد کند که به سازندگان محتوای خود اجازه دهد ارزش کامل کمک های خود را در اختیار داشته و به دست آورند. علاوه بر تجارت و بسته های تجاری ، بازیکنان می توانند فضای شخصی خود را با بازی ها ، فعالیت ها و کارهای هنری برای دیگران در تعامل و شخصی سازی آواتارهای خود با پوشیدنی های منحصر به فرد پر کنند.

تمام این مجموعه های درون بازی با استفاده از NFT های خریداری شده و فروخته شده در بازار Decentraland ایجاد می شوند. هرکسی می تواند این دارایی های دیجیتالی را ایجاد ، خریداری یا بفروشد.

بازار Decentraland.

فعالیت های اقتصادی

در Decentraland ، کاربران می توانند آثار هنری NFT را تجارت کنند یا ورود به یک نمایشگاه مجازی یا کنسرت را شارژ کنند. آنها همچنین می توانند با تجارت زمین ، که قیمت های آن طی چند سال گذشته افزایش یافته است ، درآمد کسب کنند.

درست مانند املاک و مستغلات ، کلید ارزیابی زمین های غیر متمرکز بر اساس موقعیت مکانی مانند نزدیکی به جاده ، فاصله از مرکز ، نزدیکی به مناطق و غیره است. مردم در تلاشند تا بفهمند چگونه می توانند قیمت را در زمین خود قرار دهند.

Decentraland می تواند برای اهداف مختلفی مانند تبلیغات و محتوا استفاده شود. موانع ورود بازیکنان جدیدی که مایل به شروع کار با NFT هستند ، قابل توجه است. هزینه گاز اتریوم تقریباً دو برابر هزینه برخی از مواد آرایشی است. هزینه زمین ده ها هزار دلار است که مالکیت برخی از گیمرها را ممنوع می کند.

به عنوان مثال ، تابلوهای تبلیغاتی در نزدیکی یا در بسته های زمین پر ترافیک می توانند توسط مارک ها برای تبلیغ محصولات ، خدمات و رویدادهای خود استفاده شوند. برخی از محلات ممکن است به ماکت های مجازی میدان تایمز شهر نیویورک تبدیل شوند. به منظور درگیری با مخاطبان خود ، بازاریابان می توانند موارد را قرار دهند و تجربیات مشترکی ایجاد کنند.

توکن مانا چیست؟

Decentraland از دو نشانه ، زمین و مانا استفاده می کند که به کاربران امکان تعامل با این سکو را می دهد.

 • مانا ارز است که در Decentraland استفاده می شود. Decentraland از زمین ، توطئه های دیجیتالی غیر ریو از فضای مجازی (یا زمین) تشکیل شده است که بازی را تشکیل می دهند.
 • زمین تنها دارایی موجود در جهان Decentraland نیست - همچنین می توانید کالاهای مجازی را با استفاده از مانا در بازار Decentraland خریداری کنید.

اطلاعات دقیق در مورد توکن مانا

معیارهای کلیدی مانا

 • نام توکن: Decentraland.
 • تیک: مانا.
 • قرارداد: 0x0F5D2F29FB7D3CFEE444A200298F468908CC942
 • blockchain: اتریوم.
 • استاندارد توکن: ERC-20.
 • نوع توکن: توکن ابزار.
 • عرضه کل: 2،194،102،327 مانا.
 • عرضه گردش: 1،327،372،145 مانا.

تخصیص توکن مانا

 • Crowdsale (ICO): 40 ٪.
 • بنیاد Decentraland: 20 ٪.
 • تیم و همکاران اولیه: 20 ٪.
 • جامعه و شرکا: 20 ٪.

برنامه انتشار توکن مانا

افزایش سالانه عرضه مانا برای سال اول 8 ٪ و در سالهای بعد نرخ پایین تر خواهد بود تا رسیدن به 60 ٪ از توکن های مانا باقی مانده.

برنامه انتشار توکن مانا.

فروش توکن مانا

بین شانزدهم و 18 اوت 2017 ، یک سکه اولیه (ICO) از Decentraland بودجه اولیه حدود 26 میلیون دلار تأمین کرد.

قیمت توکن ICO: مانا = 0. 024 دلار

موارد استفاده از توکن

مانا ارز بومی در غیر متمرکز است. این می تواند برای خرید املاک و مستغلات Decentraland و همچنین سایر موارد در دنیای مجازی استفاده شود.

نحوه خرید توکن مانا

نشانه های Decentraland ممکن است در سیستم عامل های مهم رمزنگاری مانند Coinbase Binance ، Exchange Mandala ، Okex ، Cointiger و FTX معامله شوند.

علاوه بر این ، شما می توانید از کیف پول Coin98 برای تعویض نشانه های دیگر برای مانا به دنبال این مراحل ساده استفاده کنید:

مرحله 1: کیف پول COIN98 را روی تلفن همراه خود باز کنید.

مرحله 2: جستجوی مانا.

مرحله 3: مانا را در ویژگی SWAP انتخاب کنید.

مرحله 4: مبلغی را که می خواهید مبادله کنید تنظیم کنید.

مرحله 5: هزینه گاز را تنظیم کنید ، سپس روی تأیید کلیک کنید.

نحوه خرید توکن مانا روی کیف پول Coin98

همچنین می توانید با همان مراحل ، مانا توکن را در Coin98 Exchange خریداری کنید. Coin98 Exchange یک مبادله غیر متمرکز (DEX) ، یک جمع کننده نقدینگی چند منظوره است که طیف گسترده ای از خدمات DEFI (مبادله ، سهام ، وام ، وام را) را از طریق رابط های بصری و ساده به کاربران ارائه می دهد.

نحوه ذخیره توکن مانا

می توانید مانا را با این مراحل روی کیف پول Coin98 ذخیره کنید:

مرحله 1: کیف پول Coin98 را باز کنید و روی نماد جستجو روی صفحه اصلی کلیک کنید.

مرحله 2: جستجوی مانا.

مرحله 3: روی نتیجه صحیح در برگه دریافت با یک زنجیره خاص (ERC20 یا PRC20) کلیک کنید ، آدرس کیف پول را کپی کرده و مانا را به این آدرس ارسال کنید.

نحوه ذخیره توکن مانا.

نقشه راه مانا

 • در سال 2015: Decentraland تأسیس شد.
 • در آگوست 2017: 20 میلیون دلار در یک پیشنهاد اولیه سکه (ICO) جمع آوری شده است.
 • در دسامبر سال 2017: اولین حراج "زمین" در جایی برگزار می شود که توسعه دهندگان مکان های Prime Virtual Propertual را انتخاب می کنند.
 • در مارس 2018: پس از اولویت به دلیل تقاضا ، یک بازار زمین غیر متمرکز باز می شود.
 • در ژوئن سال 2018: توسعه دهندگان شروع به ساختن خلاقیت های خود می کنند و فروش زمین برای ماه حجم دوتایی رمزنگاری است.
 • در آوریل 2019: آواتارهای قابل تنظیم با گذرنامه رونمایی می شوند و به زودی در دسترس خواهند بود. انتظار می رود غیرمتمرکز در Q2 به صورت زنده ادامه یابد.

هدف نهایی این است که Decentraland بتواند اقتصاد درون بازی خود را داشته باشد ، جایی که افراد می توانند زمین را به دیگران اجاره دهند ، تابلوهای تبلیغاتی تبلیغاتی را برای محصولات و خدمات ایجاد کنند و مکان های جمع آوری را در داخل بازی ایجاد کنند تا کاربران بتوانند وقت خود را در آن بگذرانند.

تیم ، سرمایه گذاران و شرکا

تیم

Decentraland توسط آریل میلیچ و استبان Ordano تأسیس شد - هر دو از آن زمان از نقش های مهم کناره گیری کردند ، اما هنوز هم به عنوان مشاور عمل می کنند.

 • آریل میلیچ کارآفرینی است که چندین مشاغل ایجاد کرده و به عنوان یک تحلیلگر سرمایه گذاری کار کرده است.
 • Esteban Ordano در صنعت cryptocurrency به عنوان مهندس نرم افزار ، مشاور و صاحب یک شرکت توسعه قرارداد هوشمند و همچنین یک سازمان زیرساخت فناوری blockchain کار کرده است.

سرمایه گذاران

Decentraland در بودجه بیش از 3 دور 25. 5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. آخرین بودجه آنها در تاریخ 1 ژانویه 2020 از یک دور ناشناخته سری سرمایه گذاری جمع آوری شد.

برخی از سرمایه گذاران کلیدی گروه ارزهای دیجیتال ، مارک های Animoca ، Boost VC ، Fabric Ventures ، Genesis One Capital ، Labs Matental ، George Burke و غیره هستند.

شرکای

Binance: Binance با همکاری با Decentraland از نوآوری های بازی محور blockchain پشتیبانی می کند. براساس این همکاری ، می توانید از Binance Coin (BNB) برای شرکت در حراج آینده Decentraland برای بسته های زمین مجازی ، به نام Land استفاده کنید.

آیا Decentraland (مانا) یک سرمایه گذاری خوب است؟

سکه های Metaverse تحت تأثیر تصمیم فیس بوک برای تغییر نام خود به متا و تمرکز روی متاور قرار گرفته اند. گسترش متاور ، با توجه به اینکه بنگاه های مهمتر روی دنیای مجازی مشابه تمرکز می کنند ، می توانند تأثیر مطلوبی در ابتکارات رمزنگاری متاور داشته باشند.

مانا این مزیت را داشت که 4 سال پیش تأسیس شد و به رقبای خود شروع کرد.

من هنگام تجربه مانا مشکل انتقال ناپایدار و هزینه گاز بیش از حد را کشف کردم. اینها ملاحظاتی است که شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری مطرح کنید.

از طرف دیگر ، نقشه راه متا تا سال 2028-2030 تنها محصول متاور مورد نظر خود را تحویل می دهد. تاکنون ، من معتقدم که استفاده از آن در زندگی روزمره خیلی زود است.

سلب مسئولیت: تمام اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و نباید مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری در Crypto حاوی خطرات بسیار بالایی است و شما فقط باید صندوق را که مایل به از دست دادن هستید سرمایه گذاری کنید.

پروژه های مشابه؟

 • Sandbox (ماسه): دنیای مجازی که بازیکنان می توانند با استفاده از نشانه های غیر قابل تغییر (NFT) ، تجربیات بازی خود را بسازند و از آن استفاده کنند. بازیکنان می توانند دارایی های دیجیتالی را در قالب NFT ایجاد کنند ، آنها را در بازار بارگذاری کرده و آنها را در بازی ها با سازنده بازی Sandbox ادغام کنند.
 • رادیو کاکا (RACA): مدیر منحصر به فرد Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT و Defi+GameFi وسیله نقلیه USM Metaverse: یک بازی محبوب Blockchain که از سری بازی های Pokemon بسیار موفق الهام گرفته شده است.

نتیجه

بنابراین من آخرین اطلاعات را از Decentraland و Mana Token در اختیار شما قرار داده ام. Decentraland وقتی در مورد سیستم عامل های واقعیت مجازی واقعیتی می شود بسیار منحصر به فرد است. نظر شما در مورد آینده Decentraland چیست؟لطفاً برای گفتگو با COIN98 در زیر نظر دهید.< SPAN> Sandbox (شن): دنیای مجازی که بازیکنان می توانند با استفاده از نشانه های غیر قربانی (NFT) ، تجربیات بازی خود را بسازند و از آن استفاده کنند. بازیکنان می توانند دارایی های دیجیتالی را در قالب NFT ایجاد کنند ، آنها را در بازار بارگذاری کرده و آنها را در بازی ها با سازنده بازی Sandbox ادغام کنند.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:15