پانل Finder تا سال 2025 یک بیت کوین 21K دلار را می بیند ، 79K دلار و به طور کلی فکر می کند زمان خرید یا HODL است

ساخت وبلاگ

Soothsayers در وب سایت مقایسه ای با تأسیس Aussie Finder دوباره با دسته جدیدی از برگهای چای ، حیوانات و پیش بینی های مربوط به آینده نزدیک و طولانی مدت بیت کوین برمی گردد. اما این را به معنای واقعی کلمه نگیرید.

پس از چشم انداز اخیر اتریوم ، Finder همان دسته 60 یا متخصصان Fintech ، Crypto و صنعت را در یک اتاق بزرگ با طراوت (دوباره ، مجوز دراماتیک گرفته شده) قفل کرده است تا زمانی که آنها پاسخ های معقول و منطقی به این سؤال ارائه دهند که همه ما می خواهیم بدانیم: است. بیت کوین به زودی ماه می خواهد؟

و این همان چیزی است که Finder پیدا کرد.

خلاصه آن در صدر آخرین گزارش پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) ، خلاصه آمده است:

"پانل ما فکر می کند که بیت کوین (BTC) تا پایان سال 2022 قبل از افزایش به 79193 دلار تا سال 2025 ، 21344 دلار ارزش خواهد داشت."

پیش بینی متوسط 2030 نیز وجود دارد ، و این به مبلغ 270،722 دلار آمریکا فرو می رود ، اگرچه هنوز هم از برآورد گزارش ژانویه پانل 420،240 دلار آمریکا پایین است.

فقط یک یادآوری در مورد اینکه چه کسی این تماس ها را انجام می دهد. نظرسنجی هفتگی Finder باعث ایجاد نظرات و پیش بینی ها از یک تابلو در حال چرخش از پنج متخصص Fintech می شود ، در حالی که بررسی سه ماهه آن (آخرین انجام اواخر سپتامبر تا اوایل اکتبر) نگاه گسترده تری به BTC از 55 متخصص صنعت دیگر دارد.

بیت کوین 21K دلار آمریکا برای کریسمس؟این چیزهایی نیست که رویاها از آن ساخته شده اند ، اما در این مرحله ، در این بازار فعلی ، ما به راحتی آن را می گیریم. در این میان بیایید گزارش را کمی بیشتر باز کنیم.

در مورد پایین بیت کوین برای 2022 چطور؟

ماه ها یک موضوع داغ بوده است - بیت کوین از کجا پایین خود را در این بازار خرس پیدا خواهد کرد؟ما دیده ایم که بسیاری از تحلیلگران توییتر رمزنگاری شده می گویند که منطقه 17K دلار آمریکا ، جایی که در ماه ژوئن کاهش یافت ، پایین مطلق بود. ما همچنین 14 کیلو دلار آمریکا را به عنوان یکی دیگر از هدف های محبوب پشتیبانی از پایین ، دیده ایم.

پانل Finder در یک رقم به طور متوسط 15283 دلار آمریکا در برخی از نقاط قبل از پایان سال به زمین نشست. این به معنای این نیست که همه Panellist فکر می کنند این نوع سقوط را ایجاد می کند ، اگرچه سرمایه گذار فرشته ورونیکا میهای کسی است که معتقد است فروش دیگری با نزدیک شدن به سال 2022 به 10،300 دلار بی رحمانه می شود.

Mihai خاطرنشان کرد: "BTC به شدت با آب و هوای کل اقتصادی فعلی و در کانون توجه تنظیم کننده های جهان ارتباط دارد.""اگر BTC از نشانگرهای اصلی اقتصادی جدا شود ، بار دیگر به یک فرصت محافظت تبدیل می شود."

آیا بیت کوین هنوز فروشگاهی با ارزش است؟

بله ، براساس 77 ٪ از اعضای هیئت مدیره ، و این علیرغم کاهش بیت کوین تقریباً 70 ٪ از مجموعه تمام وقت خود در نوامبر گذشته است.

علاوه بر این ، 56 ٪ از پانل Finder معتقدند BTC در حال حاضر کم ارزش است.

سرری ژدانوف ، مدیرعامل Crypto Exchange Excto ، مدیرعامل Crypto Exchange ، گفت: "هیچ چیز برای بیت کوین تغییر نکرده است." این یک بحران سرمایه جهانی است و بیت کوین در کوتاه مدت تحت تأثیر قرار می گیرد اما بهبود می یابد. بسیاری از دارایی های مالی دیگر چنین نخواهند شد. "

بن ریچی ، مدیر عامل مدیریت سرمایه دیجیتال ، خاطرنشان كرد: "بیت کوین یک شبکه کاملاً غیر متمرکز است و تقاضای نهادی به عنوان یک فروشگاه ارزش و نه یک ارز است."

با ارائه یک استدلال ضد ، لی Smales ، استاد دارایی در دانشگاه استرالیا غربی ، در حال پیش بینی افت بیشتر بازار سهام و برای بیت کوین تا پایان سال است.

Smales گفت: "BTC اکنون که به نظر می رسد" ادغام "به خوبی کار کرده است ، تبلیغات بدتری را به مدل POW جذب می کند."

باید بمانم یا باید بروم؟

عوامل اقتصاد کلان-می دانید ، آنهایی که در تمام سال تقریباً بر عناوین حاکم شده اند (جنگ ، تورم ، افزایش نرخ بهره ، رکود اقتصادی در حال رشد)-امسال به بازار رمزنگاری می پردازند. آنها اشتباه نیستند

در حال حاضر ، 46 ٪ از پانل فکر می کنند BTC یک خرید است ، 44 ٪ Hodlers هستند ، در حالی که فقط 10 ٪ که فروشنده هستند.

جاستین هارتزمن ، مدیر عامل شرکت Coinsmart Financial ، فکر می کند زمان خوبی برای خرید BTC است و یادداشت می کند: "اگر شرایط کلان بهبود یابد و محیط نظارتی بهتر شود ، باید قیمت BTC بتواند افزایش یابد."

میتش شاه ، بنیانگذار و مدیرعامل Omnia Markets ، در همین حال در اردوگاه فروش است: "بازار رمزنگاری به سرزمینی می رود که هرگز تجربه نکرده است. از آنجا که بازرگانان جهانی سرمایه گذاری های خود را به دست می آورند ، بیت کوین کمترین میزان جدیدی را تجربه نمی کند که امسال نرسیده است. "

با این حال ، Hodling On ، Ruadhan O از نشانه های فصلی است که به دنبال نصف سال 2024 است (رویدادی که پاداش معدن بیت کوین را در هر چهار سال یک بار کاهش می دهد).

"[بیت کوین] احتمالاً بین نصفات 2024 کمی بهبود می یابد ، زیرا این اتفاقی است که در چرخه های قبلی رخ داده است."

و این عقیده ای است که شرکت بنیانگذار Finder Fred Schebesta ، که اخیراً با Stockhead در مورد این موضوع صحبت کرده است.

بینش بیشتری وجود دارد که می توان از این گزارش جدا شد. و اگر احساس تمایل دارید ، در اتریوم اخیر Finder (5K دلار تا سال 2025) و XRP (به طور بالقوه 0. 90 دلار یا 0. 24 دلار آمریکا تا پایان سال 2022) نیز سرگردان شوید.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 0:42