Side to be Displaced را در مشتقات کریپتو بفروشید

ساخت وبلاگ

Shanny Basar

طبق تحقیقات Acuiti، یک پلتفرم هوشمند مدیریت، انتظار می‌رود اکثر شرکت‌های سنتی طرف فروش با شرکت‌های تازه وارد در مشتقات کریپتو جایگزین شوند.

تقریباً دو سوم پاسخ دهندگان در گزارش بینش مدیریت مشتقات ارز رمزنگاری شده افتتاحیه Acuiti فکر می کردند که شرکت های سنتی طرف فروش از بین خواهند رفت و همچنین انتظار دارند در میان مبادلات مشتقات رمزنگاری موجود ادغام شوند.

بر اساس این مطالعه، بازار مشتقات کریپتو به اوج 4. 96 تریلیون دلار در سال 2021 رشد کرد و اکثر معاملات کریپتو در فوریه 2022، 62. 7 درصد، در مقایسه با بازارهای نقدی در مشتقات بود.

بایننس، بزرگترین صرافی آتی ارزهای دیجیتال، تقریباً نیمی، یعنی 47. 6 درصد از کل حجم را به خود اختصاص داده است. در مقابل، بر اساس این گزارش، معاملات آتی و آپشن های بیت کوین گروه CME به ترتیب 36 میلیارد دلار و 362. 8 میلیون دلار حجم داشتند.

آکویتی گفت: «تسلط بازارهای مشتقات کریپتو بومی علیرغم رژیم نظارتی نامشخصی است که در آن فعالیت می‌کنند."این منجر به رشد بازار دوشاخه بین موسسات مالی سنتی و بومی می شود."

این گزارش نشان می‌دهد که چند شرکت طرف فروش، مانند گلدمن ساکس و TP ICAP، مشتقات ارزهای دیجیتال را اجرا کرده‌اند، اما بیشتر آنها برای ورود به بازار به غیر از ارائه تسویه برای مشتقات در CME مردد بوده‌اند. در نتیجه، شرکت‌های بومی رمزنگاری جدید برای ارائه دسترسی و خدمات در مشتقات پدید آمده‌اند.

به عنوان مثال، صرافی کریپتو FTX از CFTC، تنظیم‌کننده ایالات متحده، درخواست کرده است تا بازارهای مشتقات تحت نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته را راه‌اندازی کند که مجموعه‌ای از محصولات سنتی را علاوه بر کریپتو با ساختار بازاری ارائه می‌دهد که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد مستقیماً و نه از طریق تسویه حساب کنند. یک تاجر کمیسیون آتی

FTX در حال حاضر یک مدل غیرواسطه ای را اجرا می کند و معاملات آتی و اختیار معامله قراردادهای آتی را به صورت کاملاً وثیقه ای تسویه می کند و همچنین پیشنهاد کرده است که محصولات حاشیه ای را برای شرکت کنندگان خرده فروشی در حالی که با مدل غیرواسطه ای ادامه می دهد، تسویه کند.

آکویتی گفت: «CFTC یک رایزنی در مورد پیشنهادات راه‌اندازی کرده است و در حالی که انتظار نمی‌رود به این زودی بازار را برای معامله در معاملات آتی سنتی و گزینه‌های اختیاری تأیید کند، احتمالاً آن را برای مشتقات کریپتو به عنوان یک مورد آزمایشی تأیید می‌کند.»این یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های بالقوه در ساختار بازار مشتقات از زمان ظهور تجارت الکترونیک است.

ETPهای رمزنگاری شده

افزایش تقاضای نهادی و تغییر در سیاست ایالات متحده ، دارایی های تحت مدیریت را در محصولات مبادله ای با مبادله رمزنگاری شده بالاتر از 120 میلیارد دلار تا سال 2028 براساس گزارشی از اطلاعات بلومبرگ ، تحت فشار قرار می دهد.

چشم انداز رمزنگاری 2022 اطلاعات بلومبرگ گفت: اکثر موسسات ، 52 ٪ ، در سال 2021 موقعیت های رمزنگاری را به دست آوردند ، از 33 ٪ در سال 2019دسترسی راحت و ساده به محصولات.

جولی چاریل ، تحلیلگر ارشد صنعت FinTech در اطلاعات بلومبرگ ، در بیانیه ای گفت: "با برخی از رشته ها ، از طریق مقررات ، Crypto پتانسیل دستیابی به پذیرش توسط همسالان را به شکل پذیرش اصلی دارد."

اطلاعات بلومبرگ تخمین زده می شود حداقل 107 صندوق رمزنگاری با 119 کلاس سهم ذکر شده در صرافی های عمومی در سطح جهان ، از جمله صندوق های مبادله ای ، صندوق های متقابل و اعتماد وجود داشته باشد.

وی گفت: "با حرکت صنعت از یک طاقچه به یک محصول سرمایه گذاری تأسیس شده تر ، پیش بینی می کند که مبادله هایی مانند Coinbase و FTX شاهد افزایش حجم و درآمد شدید هستند ، در حالی که پتانسیل ایالات متحده برای راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی در سالهای آیندهیک امکان متمایز است. "

تأیید بیت کوین ETF

15 ETF های مربوط به سرمایه گذاری مربوط به رمزنگاری یا Crypto در حال حاضر در مبادلات ایالات متحده معامله می شوند ، در مقایسه با چهار مارس 2021 طبق اطلاعات بیوومبرگ.

جیمز سیفارت ، استراتژیست ETF در اطلاعات بلومبرگ ، در این گزارش گفت: "تعداد صندوق های رمزنگاری شده در لیست عمومی - عمدتاً پیگیری بیت کوین و اتریوم - باید رشد سریع دو سال گذشته را تا سال 2022 حفظ کند و به سال 2023 اجازه می دهد تا تعداد بیشتری از کشورها اجازه پرتاب را بدهند. محصولات و تنظیم کننده های Spot با دارایی های دیجیتال راحت تر می شوند. "

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تصویب ETF های Bitcoin مبتنی بر آتی را در اکتبر 2021 آغاز کرد اما بر خلاف سایر حوزه های قضایی ، یک نقطه بیت کوین ETF را مجاز نکرده است. اطلاعات بلومبرگ پیش بینی کرد که تصویب نظارتی یک کاتالیزور اصلی برای یک نقطه ETF Bitcoin خواهد بود و ده ها میلیارد دارایی را به صندوق های رمزنگاری جذب می کند.

ائتلاف مشاوره گرینویچ موافقت کرد که یک نقطه بیت کوین ETF به غلبه بر تردید در بین مشاوران مالی سنتی در مورد توصیه ارزهای رمزنگاری شده کمک می کند و به طور بالقوه می تواند میلیارد ها دلار دارایی را به رمزنگاری جذب کند.

مشاوران مالی

ایالات متحده آمریکا حدود 26 تریلیون دلار دارایی را کنترل می کند و تنها اقلیت کمی از آن مشاوران مطابق با اطلاعات بلومبرگ در معرض رمزنگاری قرار می گیرند.

برای شرکت کنندگان در بازار ، از جمله مدیران دارایی و مشاوران ، به طور فزاینده ای مهم است که طبق گفته Cerulli Associates ، در مورد Crypto شرکت کنند. ارائه دهنده تحقیق در یک مقاله سفید ، cryptocurrency: پیمایش کلاس دارایی مرزی برای مشاوران و مدیران دارایی ، گفت که تقریبا نیمی از 45 ٪ از مشاوران انتظار دارند که با درخواست مشتری در برخی از مقاطع در آینده از ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنند.

اکثریت ، 80 ٪ مشاوران مالی ، در این گزارش گفتند که از آنها در مورد ارزهای رمزنگاری شده سؤال می شود ، اما تنها 14 ٪ از آنها استفاده می کنند یا توصیه می کنند.

مت آپکاریان ، تحلیلگر ارشد سرولی ، در این گزارش گفت: "بسیاری به سادگی به عنوان یک سرمایه گذاری ، رمزنگاری را درک نمی کنند یا اعتقاد ندارند."

در نتیجه ، سازمان های متمرکز بر رمزنگاری در حال تدوین استانداردهایی هستند که به درک سرمایه گذاران کمک می کند.

Apkarian افزود: "برای ارائه دهندگان Cryptocurrency بازپرداخت می شود که زمان و منابع را به سمت آموزش مشاور اختصاص می دهند."

کوین مک پارتلند ، ائتلاف گرینویچ

اکثریت ، 80 ٪ از مشاوران مالی در مطالعه ائتلاف گرینویچ ، سرمایه گذاران خرده فروشی می خواهند رمزنگاری کنند ، اما مشاوران با موانع جاده ای روبرو می شوند و از ایجاد یک نقطه بیت کوین ETF پشتیبانی می کنند.

کوین مک پارتلند ، رئیس تحقیقات در گروه ساختار و فناوری بازار ائتلاف گرینویچ ، در بیانیه ای گفت: "با وجود این واقعیت که خرید بیت کوین اکنون برای سرمایه گذاران خرده فروشی از طریق تعدادی از برنامه های تجاری بسیار آسان است ، توانایی به دست آوردن آن از طریق یک قرار گرفتن در معرضوسیله نقلیه سنتی سرمایه گذاری ، که توسط یک کارگزار سنتی یا یک شرکت سرمایه گذاری سنتی معامله و نگهداری می شود ، باعث می شود بسیاری از افراد راحتی فوق العاده ای را فراهم کنند. "

رئیس جمهور بایدن در تاریخ 9 مارس در مورد توسعه مسئول دارایی های دیجیتالی که به نهادهای نظارتی دستور می داد چارچوبی را برای کلاس دارایی جدید ایجاد کنند ، دستور اجرایی صادر کرد.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:44