به یک معامله گر پاره وقت تبدیل شوید

ساخت وبلاگ

بازار طولانی گاو نر نبوغ را از انواع معامله گران ساخته است - حتی من!

ایده این که یک معامله گر روزانه جذابیت زیادی داشته باشد. اما ، اگر معاملات روز به آسانی آشنایان من آن را صدا کند ، چه می شود؟

یک روز معامله گر چیست؟

معاملات روز یک ایده زیبا و ساده است. یک معامله گر روز و بدون دارایی سهام را شروع می کند. سپس ، یک تاجر روزانه سهام را خریداری می کند که در طول روز به اندازه کافی افزایش می یابد تا کمیسیون ها و هزینه های حاشیه را تأمین کند.

قبل از پایان روز تجارت ، معامله گر همان موقعیت را به فروش می رساند ، امیدوارم برای سود خوب. تا زمانی که زنگ پایانی زنگ می زند ، روز معامله گر تمام موقعیت ها را بسته خواهد کرد.

هرچه سهام روز معامله گر بیشتر در طول روز خریداری و بفروشد و قیمت آن بیشتر شود ، سود معامله گر در پایان روز سود بیشتری کسب می کند.

نظم و انضباط کلید موفقیت برای یک روز معامله گر است

بعضی اوقات ، روز معامله گر سهام خواهد داشت که پس از خرید کاهش می یابد. با این حال ، رشته روز معامله گر قبل از پایان روز نیاز به فروش دارد - حتی با ضرر. تا پایان روز ، معامله گر روز منضبط هیچ موقعیت سهام باز نخواهد داشت. هر موقعیت تجاری بسته خواهد شد.

برای روز معامله گر ، آن رشته آرامش خاطر را فراهم می کند. نیازی به نگرانی در مورد فوران جنگ ها در یک شبه و مخزن حساب معامله گر نیست. هرگونه خطر سیاسی یا اقتصادی کاهش می یابد. این یک سناریوی مناسب برای سود و آرامش ذهن است.

بخش دشوار انتخاب سهام است که پس از خرید آنها بالا می رود. برای من ، درست بعد از خرید سهام ، به نظر می رسد نیمی از زمان بالا رفتن سهام و نیمی از زمان پایین آمدن است. از آنجا که من باید قبل از زنگ بسته شدن ، حداقل نیمی از زمان که من به عنوان یک معامله گر روز از دست می دهم ، نقدینگی کنم.

برخی از معامله گران روزانه از تجزیه و تحلیل فنی استفاده می کنند ، یا با نمودارها مشورت می کنند. آنها به دنبال الگوهای نمودار گذشته هستند که می توانند در آینده برون یابی شوند. در حقیقت ، برخی از بنگاه های تجاری و صندوق های تامینی الگوریتم هایی را توسعه می دهند و به ماشین های خود اجازه می دهند تا در طول روز تجارت به طور خودکار تجارت خود را انجام دهند.

اگر خیلی آسان است ، چرا بیشتر معامله گران روز پول خود را از دست می دهند؟

چرا من اینقدر نگران از دست دادن پول به عنوان یک معامله گر روزانه هستم؟خوب ، طبق گفته کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) ، بیشتر معامله گران روز پول خود را از دست می دهند. آیا این بدان معناست که هرکسی که به من می گوید ، معامله گران روز موفق صادق نیستند؟

تزیین

"صادقانه بودن" یک عبارت سخت است ، اما من فکر می کنم مردم تمایل دارند که چقدر پولی را که در روز سهام تجارت می کنند ، تزئین کنند. این دقیقاً مثل داستانهای ماهیگیری است که قبلاً همه آنها شنیده ایم. پدربزرگ ما به ما بچه ها می گفت که او یک پیک 3 پا را گرفت و این یک مبارزه فوق العاده را به همراه داشت.

واقعیت این بود که صید بزرگ او یک آفتابگردان 8 اینچی است. یا ، همه ما قمارباز کازینو را می شناسیم که یک شب در مورد ضربه زدن به جکپات لاف می زند. متأسفانه ، قمارباز "طرفدار" فراموش می کند که در مورد تمام ضررهای اواخر شب در بین ما به ما بگوید.

چگونه یک شرکت کارگزاری ما را به عنوان یک معامله گر تمام وقت یا الگوی طبقه بندی می کند؟

تاجر روز الگوی

به گفته FINRA ، یا مرجع نظارتی صنعت مالی ، اگر "چهار یا بیشتر معاملات روز ... را در پنج روز کاری متوالی" انجام دهید ، به عنوان یک معامله گر الگوی روز طبقه بندی می شوید. به عنوان مثال ، روز دوشنبه ، شما سهام ABC را خریداری و می فروشید. سپس در روز سه شنبه ، سهام DEF را خریداری و می فروشید. روز پنجشنبه ، شما سهام دیگری را خریداری و می فروشید - مهم نیست که کدام سهام است. سپس ، در روز جمعه ، شما دوباره این کار را انجام می دهید.

سپس به عنوان یک معامله گر الگوی طبقه بندی می شوید. شرکت کارگزاری شما ، که برای نظارت بر فعالیت های روزمره مشتری خود برای آن دسته از معاملات روزانه و یک روزه ، موظف است ، سپس شما را در معرض قوانین حاشیه ویژه قرار می دهد. حداقل آستانه سهام شما به 25000 دلار افزایش می یابد و حساب شما از یک حساب نقدی به یک حساب حاشیه تغییر می یابد.

چرا سهام روز به طور پاره وقت سهام نیست؟

بنابراین ، من از خودم پرسیدم: "خود ، چرا تجارت روز را به صورت پاره وقت امتحان نکنید و ببینید که آیا این کار می کند؟"هک ، شاید من آنچه را که لازم است یک معامله گر موفق روز باشد ، ندارم. حداقل اگر آن را پاره وقت امتحان کنم ، پول زیادی را از دست نمی دهم.

برای اینکه یک معامله گر پاره وقت باشید و از هزینه های حاشیه و مبلغ سهام بالاتر خودداری کنید:

  • بیش از 3 روز سفر به دور در یک دوره 5 روز کار متوالی انجام ندهید. به عنوان مثال ، در روز دوشنبه ، خرید و سپس فروش سهام. بگذارید معاملات تسویه حساب کنند. امروز ، تاریخ معامله (t) به علاوه 2 روز برای تسویه حساب یا T+2 طول می کشد. بنابراین ، تجارت دوشنبه شما در روز چهارشنبه حل و فصل خواهد شد.
  • روز چهارشنبه می توانید دوباره سهام را خریداری و بفروشید. این تجارت در روز جمعه تسویه می شود ، هنگامی که می توانید دوباره این کار را انجام دهید. این تنها 3 معاملات در 5 روز کاری متوالی است.

به نظر خوب می آید. بنابراین ، من روز پاره وقت به تجارت یک شلیک کردم ، و این اتفاق افتاد.

من 5000 دلار در حساب کاربری خود به روز اختصاص دادم. برای جلوگیری از تبدیل حساب من از یک حساب نقدی به حساب حاشیه ، من فقط 3 معاملات روزانه در هر 5 روز کاری متوالی انجام دادم. مطمئن باشید و با شرکت کارگزاری خود بررسی کنید تا ببینید آیا آنها همان معیارها را دنبال می کنند یا خیر.

فهمیدم که روز تجارتی روز فروش همه چیز قبل از پایان روز تجارت برای من دشوار است. از این گذشته ، ما هنوز در یک بازار گاو نر هستیم و وقتی سهام را که در حال افزایش بودند ، شناسایی کردم ، تمایلی به فروش نداشتم.

هنگامی که من در پایان روز سهام برنده را به فروش رساندم ، ناامید شدم که دیدم روز بعد همچنان افزایش می یابد. آن را خیس! اگر فقط من تازه نگه داشته بودم. اما ، این رشته استشما باید در پایان روز انحلال کنید تا یک معامله گر واقعی باشید.

زیبایی روز تجارت

به عنوان یک معامله گر جدید پاره وقت ، حداقل لازم نیست نگران خطرات یک شبه از بین بردن سرمایه گذاری خود باشم. این زیبایی است و این رشته ذاتی در حرفه معاملات روز است.

همچنین ، هنگامی که من یک سهام خریداری کردم که در طول روز پایین آمد ، من تمایلی به فروش و ضرر نداشتم. از این گذشته ، الگوی نمودار سهام صعودی بود و میانگین حرکت 30 روزه آن بالاتر از میانگین حرکت سالانه بود و بلا ، بلا ، بلا.

من می دانستم که دقایقی که فروخته ام ، سهام می چرخد و بالا می رود. رشته معاملات روز من را ملزم به فروش می کرد ، مهم نیست که چه ضرر و زیان داشته ام.

به نوعی ، خوب است که ضررهای خود را زودتر بگیرید. موفق ترین سرمایه گذاران سهام معمولاً می گویند که بازنده های شما را به سرعت کاهش می دهند. در این حالت ، رشته تجارت روز برای باز کردن همه موقعیت ها هوشمندانه است ، زیرا اشتباهات و خسارات شما توسط زنگ پایانی از بین می رود. این یک مفهوم زیبا است

من به عنوان یک معامله گر پاره وقت موفق نبودم

می بینید که چرا ، حتی در یک بازار گاو نر ، می توان یک معامله گر موفق روز را بسیار دشوار کرد. صادقانه بگویم ، من در طول آزمایش معاملات پاره وقت خود موفق نبودم. من فقط خرید و خرید همان سهام خود را در مدت زمان قابل مقایسه آزمایش خود می کردم.

من این آرامش را داشتم که هیچ موقعیتی را باز نکنم (برای آن بخش از حساب من). هیچ نگرانی در مورد وقایع طبیعی فاجعه بار ، یا جنگ های هسته ای که یک شبه از بین می روند ، وجود ندارد. با این حال ، برای من ، این آرامش بسیار گران بود.

من به سهام خرید و نگه داشتن خود که سود سهام و صندوق های متقابل بدون بار پرداخت می کنم ، چسبیده ام. مطمئناً ، من ممکن است اکنون و پس از آن تجارت مسافرتی را انجام دهم ، اما همانطور که انجام می دهم ، به خودم یادآوری می کنم که من معمولاً بیشترین پول را با نگه داشتن طولانی مدت خود کسب کرده ام.

امیدوارم اگر تجارت روز را امتحان کنید ، شانس بهتری نسبت به من خواهید داشت. شما فقط ممکن است استعداد داشته باشید و به عنوان یک معامله گر روزانه درآمد زیادی کسب کنید. ابتدا آن را به صورت پاره وقت امتحان کنید ، و سپس مطمئن خواهید شد که این رشته را برای موفقیت آمیز دریافت کرده اید!

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 36 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:18