10 بهترین کیف پول Dogecoin برای ذخیره سکه Doge (ژانویه 2023)

ساخت وبلاگ

Dogecoin یا Doge یک cryptocurrency منبع باز P2P است که توسط جکسون پالمر و بیلی مارکوس در سال 2013 ایجاد شده است. در ابتدا به عنوان یک شوخی آغاز شد ، این آلتکین به زودی به دست آورد و یک جامعه وفادار از بازرگانان را سرگرم کرد. این یک رابط سبک و کاربردی دارد که امکان ارسال و دریافت سگ ها را به روشی ساده فراهم می کند.

به عنوان یک شرکت کننده در حباب بازار بدنام cryptocurrency 2017 ، Dogecoin شاهد افزایش ارزش آن بود. با این حال ، این Altcoin بعد از سال 2018 بیشتر حرکت خود را از دست داد ، اما هنوز هم حامیان زیادی را حفظ می کند که آن را در مبادلات مختلف تجارت می کنند. معامله گران می توانند سگهای خود را در کیف پول Dogecoin ذخیره و مدیریت کنند. این کیف پول های دیجیتالی به شما امکان می دهد رمزنگاری های خود را با سهولت مدیریت کنید.

بسیاری از کیف پول های Dogecoin در بازار وجود دارد ، و انتخاب یک کیف پول Doge آنلاین برای نیازهای ذخیره سازی رمزنگاری شما دشوار است. در زیر لیستی از برنامه های کیف پول برتر Dogecoin که استفاده از آنها آسان و فوق العاده است ، ارائه شده است. این لیست شامل برنامه های رایگان و پولی با ویژگی های محبوب ، جوانب مثبت ، منفی و لینک های وب سایت است. بیشتر بخوانید ...

ZenGo

Zengo با از بین بردن آسیب پذیری کلید خصوصی ، امن ترین کیف پول غیر حضوری در Web3 است و آن را به ساده ترین و در عین حال امن ترین کیف پول برای سرمایه گذاری در Cryptocurrency تبدیل می کند. در کمتر از 60 ثانیه یک حساب کاربری ایجاد کنید و صاحب واقعی رمزنگاری خود باشید.

بهترین برنامه های کیف پول Dogecoin (Doge): انتخاب های برتر

✔ سکه های پشتیبانی شده: ETH ، BTC ، DOGE ، USDC.

✔ نوع کیف پول: غیر حضوری

✔ قیمت: رایگان

✔ سکه های پشتیبانی شده: BTC ، ETH ، LTC ، BCH ، DOGE و غیره.

✔ نوع کیف پول: کیف پول داغ

✔ قیمت: رایگان

✔ سکه های پشتیبانی شده: BTC ، LTC ، DOGE ، ETH و غیره.

✔ نوع کیف پول: کیف پول سخت افزار

✔ قیمت: 175 دلار

✔ سکه های پشتیبانی شده: BTC ، ETH ، Ripple ، Hex

✔ نوع کیف پول: کیف پول سخت افزار

✔ قیمت: 189 یورو

✔ سکه های پشتیبانی شده: BTC ، XMR ، DOT ، XRP ، LTC.

✔ نوع کیف پول: کیف پول نرم افزاری

✔ قیمت: رایگان

1) Zengo-امن ترین کیف پول غیر حضوری

Zengo با از بین بردن آسیب پذیری کلید خصوصی ، امن ترین کیف پول غیر حضوری در Web3 است و آن را به ساده ترین و در عین حال امن ترین کیف پول برای سرمایه گذاری در Cryptocurrency تبدیل می کند. در کمتر از 60 ثانیه یک حساب کاربری ایجاد کنید و صاحب واقعی رمزنگاری خود باشید.

سکه های پشتیبانی شده: ETH ، BTC ، DOGE ، USDC.

نوع کیف پول: غیر حضانت

قیمت: رایگان

امکانات:

  • فروشگاه ، خرید ، تجارت ، ارسال و دریافت رمزنگاری.
  • بیت کوین را در اروپا ، انگلیس و ایالات متحده بفروشید
  • بیش از 70 دارایی رمزنگاری از جمله بیت کوین ، اتریوم ، Dogecoin (DOGE) پشتیبانی می شود.
  • از پشتیبانی زنده 24/7 توسط نمایندگان واقعی لذت ببرید
  • از بین 3 حالت هزینه شبکه (اقتصاد ، منظم ، سریع) را انتخاب کنید. قابل استفاده برای BTC ، ETH ، ERC20.
  • معاملات ارسال شده خود را قبل از تأیید در blockchain با 1 شیر ، لغو یا سرعت بخشید.

مشخصات کلیدی:

سکه های پشتیبانی شده: 70+ سکه ، از جمله ETH ، BTC ، DOGE ، USDC ، SHIB و غیره. فیلیپین ، نیجریه ، هند و غیره برنامه تلفن همراه: Android و iOS. بیمه: N/A پشتیبانی از Staking: Stake Tezos و Ethereum از طریق WalletConnect با بسیاری از شرکا. پشتیبانی blockchain: بیت کوین ، ERC20 ، پشتیبانی مشتری BEP2: پشتیبانی مشتری زنده 24/7 مستقیماً از طریق مقررات برنامه: تنظیم شده توسط قوانین اتحادیه اروپا تحت GDPR. امنیت: پیشنهادات ویژه بسیار امن: هزینه های صفر برای اولین خرید کاربران جدید ، تا 200 دلار (هزینه شبکه Exc) ، پیشنهاد ضرب و شتم بازار تنها 0. 1 ٪ هزینه هنگام خرید StableCoins از طریق سیم بانکی. برای همه کاربران ، برای همه قیمت ها قیمت: رایگان

2) Binance - بهترین کیف پول با چندین ویژگی

Binance یکی از بهترین کیف پول های Dogecoin است که به شما در ایجاد یک کیف پول دیجیتال کمک می کند و بستری را برای تجارت بیش از 150 ارز رمزنگاری ارائه می دهد. همچنین یک API ارائه می دهد که به شما در ادغام برنامه معاملاتی فعلی خود کمک می کند.

سکه های پشتیبانی شده: BTC ، ETH ، LTC ، BCH ، DOGE و غیره

نوع کیف پول: کیف پول داغ

قیمت: رایگان

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 931 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:21