بخش های برتر برای سرمایه گذاری برای آینده

ساخت وبلاگ

سرمایه گذاری در بازار سهام باید شامل آماده سازی کافی از جمله دانش بخش های مختلف اقتصادی باشد تا بتواند مجموعه ای از سهام را که می توانید با تمرکز ویژه ردیابی کنید ، محدود کنید.

Top Sectors To Invest For The Future

معرفی

سرمایه گذاران همیشه باید از احساسات کلی بازار در مورد بخشی که باید در آن سرمایه گذاری کنند آگاه باشند. این به این دلیل است که اگر می دانید یک بخش خاص بی ثبات یا راکد است ، در حال رشد یا کوچک شدن و غیره است ، در این صورت به تصمیم گیری های بهتر سرمایه گذاری کمک می کند. بیایید نگاهی به بخش های برتر با عملکرد بالا داشته باشیم تا درک بهتری به شما بدهد.

لیست بخش های برتر:

بخش وسایل نقلیه برقی

بخش بزرگی از رشد در بخش خودرو توسط شرکت هایی که سرمایه گذاری زیادی در EVS یا وسایل نقلیه برقی انجام می دهند ، هدایت می شود. این امر به این دلیل است که دولت هند و صنعت خصوصی به دنبال گسترش نفوذ وسایل نقلیه برقی تا 30 ٪ اتومبیل های خصوصی ، 70 ٪ اتومبیل های تجاری ، 40 ٪ اتوبوس ها و 80 ٪ از دو و سه چرخ تا سال 2030 هستند. در این بازار تخصص بیشتری جمع می شود و از این رو سهم بیشتری از بازار فوق الذکر را در چند سال آینده ضبط می کند. بازار برای کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری بلند مدت هستند ایده آل است.

5 سهام برتر این بخش -

بخش انرژی

در ماه های اخیر ، جنگ در اوکراین باعث افزایش شدید قیمت انرژی (نفت و گاز طبیعی) شده است. علاوه بر این ، اقتصاد پررونق هند ، درایوهای برق سازی روستایی و طرح های PLI برای بخش تولید داخلی تضمین کرده است که تقاضای برق فقط در سالهای آینده به سرعت افزایش می یابد. بنابراین شرکت های هندی که چنین محصولاتی را تولید و صادر می کنند نیز سود بالایی را مشاهده می کنند (به دلیل ماهیت بین المللی قیمت تقاضا برای انرژی در اقتصاد). تأکید ویژه ای باید بر شرکتهایی که سرمایه گذاری زیادی در منابع تجدید پذیر انرژی دارند ، وجود داشته باشد.

5 سهام برتر این بخش -

بخش

صنعت ناسكوم در ماه فوریه گفت كه بخش فناوری اطلاعات در حدود 15 ٪ در سال در حال رشد است-پیش بینی می شود تا پایان سال مالی 2026-27 به حدود 350 میلیارد دلار برسد. بیشترین رشد از AI ، محاسبات ابری و تجزیه و تحلیل و همچنین رشد بخش های مرتبط مانند بانکداری و تجارت الکترونیکی حاصل می شود.

5 سهام برتر IT IT -

بخش دارویی

بخش دارویی تقاضای غیرقانونی قیمت دارد. به نظر می رسد که بخش داروسازی هند یکی از بزرگترین صادرکنندگان در کشور است و داروهای عمومی (و اخیراً واکسن) را به نقاط مختلف جهان تأمین می کند.

5 سهام برتر دارویی -

بخش املاک و مستغلات

اقتصاد هند به سرعت در حال رشد و همچنین شهرنشینی همزمان است. NHAI همچنین در حال ساخت جاده های جدید با سرعت سریع است. بنابراین انتظار می رود که قیمت املاک و مستغلات در سالهای آینده در هر دو شهر ردیف 1 و 2 ردیف افزایش یابد.

5 شرکت برتر املاک و مستغلات -

بخش FMCG

کالاهای مصرفی در حال حرکت سریع شامل محصولاتی هستند که همیشه تقاضا خواهند بود. با توجه به رشد اقتصاد هند در 7 ٪ در سال ، بخش FMCG قطعاً در اینجا برای ماندن و رشد است. بخش FMCG همچنین دارای بزرگترین و مطمئن ترین نام های اقتصاد است.

5 سهام برتر در بخش FMCG شامل -

نتیجه

دانستن روندهای بخش مهم است زیرا به سرمایه گذار کمک می کند تا تحولات کوچکتر در بخش را رمزگشایی کند و بر این اساس احساسات بازار را پیش بینی کند. اگر می خواهید بررسی کنید که چگونه چنین رویدادهایی بر قیمت سهام تأثیر می گذارد و از آن استفاده می کنید ، سعی کنید یک حساب DEMAT را با یک کارگزار معتبر باز کنید.

سلب مسئولیت: این وبلاگ منحصراً برای اهداف آموزشی است. اوراق بهادار نقل شده در اینجا فقط مثال زدنی است و توصیه نمی شود.

حساب DEMAT رایگان را باز کنید!

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

به مشتریان 1 CR+ ما بپیوندید

مقاله های اخیر
مقالات مرتبط
مقوله های مرتبط

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

Enjoy Zero Brokerage on Equity Delivery

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

لینک را برای بارگیری برنامه دریافت کنید

شرکت ما از نظر مشتریان فعال در NSE از سال های 2018-19 یکی از بزرگترین خانه بروکینگ خرده فروشی کامل در هند از نظر مشتریان فعال در NSE است. ما یک شرکت خدمات مالی با رهبری فناوری هستیم که خدمات کارگزاری و مشاوره ای ، بودجه حاشیه ، وام علیه سهام را ارائه می دهد. بیشتر بدانید

کارگزاران سهام می توانند اوراق بهادار را به عنوان حاشیه مشتری فقط از طریق تعهد در سیستم سپرده گذاری W. E. F. بپذیرند. 1 سپتامبر 2020.

  • شماره تلفن همراه و شناسه ایمیل خود را با کارگزار سهام/واریز سهام خود به روز کنید و OTP را مستقیماً از واریز در شناسه ایمیل و/یا شماره تلفن همراه خود دریافت کنید تا تعهد ایجاد کنید.
  • 20 ٪ یا "var + elm" را بپردازید که هر کدام بالاتر از حاشیه پیش فرض ارزش معامله برای تجارت در بخش بازار نقدی باشد.
  • سرمایه گذاران ممکن است لطفاً به سؤالات متداول مبادله (سؤالات متداول) صادر شده از مرجع دایره ای NSE/INSP/45191 مورخ 31 ژوئیه 2020 و NSE/insp/45534 مورخ 31 آگوست 2020 و سایر دستورالعمل های صادر شده از هر از گاهی در این رابطه مراجعه کنند.
  • اوراق بهادار/MF/اوراق قرضه خود را در صورتحساب حساب تلفیقی صادر شده توسط NSDL/CDSL هر ماه بررسی کنید.< SPAN> سرمایه گذاران ممکن است به سؤالات متداول مبادله (سؤالات متداول) صادر شده از Vide Circular Reference nse/insp/45191 مورخ 31 ژوئیه 2020 و NSE/insp/45534 مورخ 31 آگوست 2020 و سایر دستورالعمل های صادر شده از زمان به موقع مراجعه کنند. این نظر

اوراق بهادار/MF/اوراق قرضه خود را در صورتحساب حساب تلفیقی صادر شده توسط NSDL/CDSL هر ماه بررسی کنید. سرمایه گذاران ممکن است لطفاً به سؤالات متداول مبادله (متداول) مراجعه کنید (سؤالات متداول) صادر شده به صورت دایره ای NSE/INSP/45191 مورخ 31 ژوئیه 2020 و NSE/NSE/NSE/NSE/NSE/NSE/NSE/45191Insp/45534 مورخ 31 آگوست 2020 و سایر دستورالعمل های صادر شده هر از گاهی در این رابطه.

اوراق بهادار/MF/اوراق قرضه خود را در صورتحساب حساب تلفیقی صادر شده توسط NSDL/CDSL هر ماه بررسی کنید.

"از معاملات غیرمجاز در حساب معاملات/DEMAT خود جلوگیری کنید. شماره های تلفن همراه/شناسه ایمیل خود را با کارگزاران سهام/شرکت کننده سپرده گذاری خود به روز کنید. هشدارها/اطلاعات مربوط به معامله خود را دریافت کنید/کلیه بدهی ها و سایر معاملات مهم در حساب تجارت/DEMAT مستقیماً از مبادله/CDSL در پایان روز. به نفع سرمایه گذاران صادر شده است. ""KYC یک بار تمرین است در حالی که در بازارهای اوراق بهادار انجام می شود - هنگامی که KYC از طریق واسطه ثبت شده SEBI (کارگزار ، DP ، صندوق متقابل و غیره) انجام شود ، هنگام نزدیک شدن به واسطه دیگر ، دیگر نیازی به انجام همان فرآیند ندارید.""نیازی به صدور چک توسط سرمایه گذاران در هنگام عضویت در IPO نیست. فقط شماره حساب بانکی را بنویسید و به فرم درخواست وارد شوید تا در صورت تخصیص ، به بانک خود اجازه پرداخت پرداخت را وارد کنید. هیچ نگرانی برای بازپرداخت به عنوان پول در حساب سرمایه گذار باقی مانده است.""ما می دانیم که برخی از مشاوران سرمایه گذاری ممکن است به اعضای عمومی از جمله مشتریان ما نزدیک شوند ، نمایندگی از این که آنها شرکای ما هستند ، یا نشان می دهد که مشاوره سرمایه گذاری آنها بر اساس تحقیقات ما است. لطفاً توجه داشته باشید که ما هیچ شخص ثالثی را برای ارائه هر یک از آنها درگیر نکرده ایمخدمات مشاوره سرمایه گذاری از طرف ما. ما گزارش های تحقیقاتی خود یا داده های شخصی یا مالی مشتریان خود را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم و هیچ شخصی را مجاز به نمایندگی از ما به هر روشی نکرده ایم. افرادی که بر اساس چنین توصیه هایی سرمایه گذاری می کنندتمام یا بخشی از سرمایه گذاری های خود را به همراه هزینه ای که به چنین افراد بی پروا پرداخت می شود ، از دست دهید. لطفاً در مورد هر تماس تلفنی که ممکن است از افراد نماینده برای چنین مشاوران سرمایه گذاری دریافت کنید ، محتاط باشید. از طریق پیوندهای پست الکترونیکی ، WhatsApp یا پیام کوتاه پرداخت نکنید. لطفاً اطلاعات شخصی یا مالی خود را با هیچ شخص بدون Verificat مناسب به اشتراک نگذاریدیونهمیشه از طریق یک کارگزار ثبت نام شده تجارت کنید. "" "" "" با علاقه عمومی توسط Angel One Limited (که قبلاً با عنوان Angel Broking Limited شناخته می شد) صادر شده و دارای دفتر ثبت شده خود در 601 ، طبقه ششم ، ستاره Ackruti ، Central Road ، Midc ، Andheri East ، Mumbai - 400093، تلفن: +91 22 4000 3600 ، نمابر: + 91 22 2835 8811. "

حساب DEMAT رایگان را باز کنید!

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

به مشتریان 1 CR+ ما بپیوندید

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

به مشتریان 1 CR+ ما بپیوندید

  • لیستی از
  • بهترین سهام ما برای سرمایه گذاری اکنون
  • با دقت از پوشش خوب تحقیق شده انتخاب شده است

اهداف قیمت روشن و پتانسیل قوی

بر اساس اوراق بهادار شما ، برای ضرب و شتم بازارها

حداقل هزینه کارگزاری

0 ₹ کارگزاری در سرمایه گذاری سهام و 0 AMC برای سال اول مسطح.

با ARQ Prime ، یک موتور سرمایه گذاری مبتنی بر قاعده تصمیمات هوشمندانه بگیرید

تجارت یا سرمایه گذاری در هر نقطه ، در هر زمان با برنامه یا سیستم عامل های وب ما

سفر سرمایه گذاری خود را با ما ، سریعترین شرکت FinTech در حال رشد هند

"از معاملات غیرمجاز در حساب معاملات/DEMAT خود جلوگیری کنید. شماره های تلفن همراه/شناسه ایمیل خود را با کارگزاران سهام/شرکت کننده سپرده گذاری خود به روز کنید. هشدارها/اطلاعات مربوط به معامله خود را دریافت کنید/کلیه بدهی ها و سایر معاملات مهم در حساب تجارت/DEMAT مستقیماً از مبادله/CDSL در پایان روز. به نفع سرمایه گذاران صادر شده است. ""KYC یک بار تمرین است در حالی که در بازارهای اوراق بهادار انجام می شود - هنگامی که KYC از طریق واسطه ثبت شده SEBI (کارگزار ، DP ، صندوق متقابل و غیره) انجام شود ، هنگام نزدیک شدن به واسطه دیگر ، دیگر نیازی به انجام همان فرآیند ندارید.""نیازی به صدور چک توسط سرمایه گذاران در هنگام عضویت در IPO نیست. فقط شماره حساب بانکی را بنویسید و به فرم درخواست وارد شوید تا در صورت تخصیص ، به بانک خود اجازه پرداخت پرداخت را وارد کنید. هیچ نگرانی برای بازپرداخت به عنوان پول در حساب سرمایه گذار باقی مانده است.""ما می دانیم که برخی از مشاوران سرمایه گذاری ممکن است به اعضای عمومی از جمله مشتریان ما نزدیک شوند ، نمایندگی از این که آنها شرکای ما هستند ، یا نشان می دهد که مشاوره سرمایه گذاری آنها بر اساس تحقیقات ما است. لطفاً توجه داشته باشید که ما هیچ شخص ثالثی را برای ارائه هر یک از آنها درگیر نکرده ایمخدمات مشاوره سرمایه گذاری از طرف ما. ما گزارش های تحقیقاتی خود یا داده های شخصی یا مالی مشتریان خود را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم و هیچ شخصی را مجاز به نمایندگی از ما به هر روشی نکرده ایم. افرادی که بر اساس چنین توصیه هایی سرمایه گذاری می کنندتمام یا بخشی از سرمایه گذاری های خود را به همراه هزینه ای که به چنین افراد بی پروا پرداخت می شود ، از دست دهید. لطفاً در مورد هر تماس تلفنی که ممکن است از افراد نماینده برای چنین مشاوران سرمایه گذاری دریافت کنید ، محتاط باشید. از طریق پیوندهای پست الکترونیکی ، WhatsApp یا پیام کوتاه پرداخت نکنید. لطفاً اطلاعات شخصی یا مالی خود را با هیچ شخص بدون Verificat مناسب به اشتراک نگذاریدیونهمیشه از طریق یک کارگزار ثبت نام شده تجارت کنید. "" "" "" با علاقه عمومی توسط Angel One Limited (که قبلاً با عنوان Angel Broking Limited شناخته می شد) صادر شده و دارای دفتر ثبت شده خود در 601 ، طبقه ششم ، ستاره Ackruti ، Central Road ، Midc ، Andheri East ، Mumbai - 400093، تلفن: +91 22 4000 3600 ، نمابر: + 91 22 2835 8811. "

آیا از قبل حساب دارید؟وارد شدن

حق چاپ - کلیه حقوق محفوظ است

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 577 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:25