مدیران نمونه کارها

ساخت وبلاگ

Symmetry Only PMs

مشاور این صندوق به طور پیمانکاری موافقت کرده است که حداقل 31 دسامبر 2022 از هزینه مدیریت خود چشم پوشی کند تا هزینه مدیریت کل توسط مشاور با توجه به صندوق پس از پرداخت هزینه های فرعی ، از 0. 25 ٪ از میانگین خالص صندوق تجاوز نکند. دارایی های. مشاور همچنین به طور قراردادی موافقت کرده است که هزینه های صندوق را کاهش دهد و/یا هزینه های صندوق را حداقل تا 31 دسامبر 2022 جذب کند تا اطمینان حاصل کند که کل هزینه های عملیاتی صندوق سالانه پس از چشم پوشی و بازپرداخت هزینه (منحصر به فرد هر بار جلوی یا بارهای معوق مشروط است.؛ هزینه های کارگزاری و کمیسیون ها ؛ هزینه ها و هزینه های صندوق خریداری شده ؛ هزینه های وام گرفتن (مانند بهره و هزینه سود سهام برای اوراق بهادار فروخته شده)بشراین توافق نامه ممکن است توسط هیئت امنای صندوق در اعلامیه کتبی 60 روز به مشاور خاتمه یابد. این بازپرداخت هزینه/بازپرداخت هزینه منوط به بازپرداخت احتمالی صندوق در سالهای آینده به صورت سه ساله (طی سه سال پس از صرفه جویی در هزینه ها یا بازپرداخت) در صورت دستیابی به چنین بازپرداخت بدون بیش از محدودیت هزینه های قبلی.

لطفاً توجه داشته باشید که وجوه توسط شرکت توزیع سرمایه گذاری SEI (SIDCO) ، عضو FINRA (https://brokercheck. finra.org/firm/summary/10690) توزیع می شود. SIDCO به شرکای تقارن ، LLC ، مدیریت سرمایه AQR ، مشاوران صندوق ابعادی ، پیشتاز یا مدیریت دارایی J. P. مورگان وابسته نیست.

هدف سرمایه گذاری ، ریسک و هزینه ها و هزینه ها را در نظر بگیرید. این و سایر اطلاعات را می توان در دفترچه وجوه یافت که می توان با تماس با 1-844-sym-fund (844-796-3863) بدست آورد. لطفاً قبل از سرمایه گذاری ، دفترچه را با دقت بخوانید.

خطراتی در سرمایه گذاری وجود دارد ، از جمله از دست دادن مدیر. تخصیص دارایی ممکن است در برابر ضرر بازار محافظت نکند. سرمایه گذاری در صندوق (ها) منوط به خطرات صندوق های اساسی است.

تنوع به دنبال کاهش نوسانات با گسترش دلار سرمایه گذاری خود در کلاسهای مختلف دارایی برای افزودن تعادل به نمونه کارها شما است. با این حال ، استفاده از این روش ، سود یا حمایت از ضرر در بازار رو به زوال را تضمین نمی کند. دارایی های تعادل می توانند عواقب مالیاتی داشته باشند. اگر دارایی را در یک حساب مشمول مالیات می فروشید ، ممکن است مجبور شوید در هرگونه سود حاصل از فروش ، مالیات بپردازید. لطفا با مشاور مالیاتیت مشورت کن.

رویکرد سرمایه گذاری Symmetry Partners به دنبال افزایش بازده با اضافه وزن دارایی هایی است که ویژگی هایی را نشان می دهد که مطابق با یک یا چند "عامل" مشخص شده در تحقیقات دانشگاهی است که از لحاظ تاریخی با بازده بالاتر همراه است. لطفاً توصیه کنید که افزودن این عوامل ممکن است افزایش بازده در یک سرمایه گذاری در بازار را تضمین نکند و ممکن است منجر به کمبود نسبت به معیار در افق زمانی سرمایه گذار شود. عوامل تقارن به دنبال ضبط ممکن است به صلاحدید خود با گذشت زمان تغییر کنند. در حال حاضر ، عوامل اصلی در بازارهای سهام مورد استفاده در تقارن و برخی تحقیقات دانشگاهی مرتبط عبارتند از: حق بیمه خطر بازار (شارپ ، ویلیام اف. "قیمت دارایی سرمایه: نظریه تعادل بازار تحت شرایط خطر." مجله مالی ، جلد19 ، شماره 3 (سپتامبر 1964) ، 425-442.) ، ارزش (فاما ، یوجین و کن فرانسوی. "عوامل خطر مشترک در بازده سهام و اوراق." مجله اقتصاد مالی ، 33 ، (1993)، 3-56.) ، کوچک (Banz ، Rolf W. "رابطه بین بازده و ارزش بازار سهام مشترک." مجله اقتصاد مالی ، 9 (1981) ، 3-18.) ، سودآوری (نووی-مارکس ، رابرت"طرف دیگر ارزش: حق بیمه سودآوری ناخالص""کیفیت منهای ناخواسته."ایوانس ، جلد. 48 ، شماره 1 ، (مارس 1993) ، 65-91) و حداقل نوسانات (آنگ ، اندرو ، رابرت جی. هودریک ، یوهانگ زینگ و شیائویان ژانگ. "مقطع نوسانات و بازده مورد انتظار. امور مالی ، جلد 61 ، شماره 1 (فوریه 2006) ، صص 259-299.) در طرف اوراقپاداش بازار. Wileyfinance ، 2011 ، p157-158 و 183-185.). تمام داده ها از منابعی است که به نظر می رسد قابل اعتماد هستند اما نمی توانند تضمین یا ضمانت شوند.

شرکای تقارن ، LLC اطلاعات مهم

Symmetry Partners ، LLC یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری است که در کمیسیون اوراق بهادار و بورس ثبت شده است. این شرکت فقط در کشورهایی که به درستی ثبت شده است ، تجارت را معامله می کند ، یا از الزامات ثبت نام مستثنی یا معاف است. عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست. بنابراین ، انواع مختلف سرمایه گذاری شامل درجات مختلفی از ریسک است ، و هیچ تضمینی وجود ندارد که عملکرد آینده هر سرمایه گذاری خاص ، استراتژی سرمایه گذاری یا محصول (از جمله سرمایه گذاری ها و/یا استراتژی های سرمایه گذاری توصیه شده یا انجام شده توسط Symmetry Partners LLC) ،یا هر محتوای مربوط به سرمایه گذاری ، که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در این وب سایت به آن اشاره شده است ، سودآور خواهد بود ، با هر سطح (های) عملکرد تاریخی مربوطه ، برابر خواهد بود ، برای نمونه کارها یا وضعیت فردی شما مناسب باشد یا موفقیت آمیز باشد. با توجه به عوامل مختلف ، از جمله تغییر شرایط بازار و/یا قوانین قابل اجرا ، ممکن است محتوا دیگر منعکس کننده نظرات یا موقعیت های فعلی نباشد. علاوه بر این ، شما نباید فرض کنید که هرگونه بحث یا اطلاعات موجود در این وب سایت به عنوان دریافت مشاوره شخصی سازی شده از Symmetry Partners LLC یا مشاور شما به عنوان یک جایگزین یا به عنوان جایگزین برای مشاوره شخصی سازی شده است. لطفاً به یاد داشته باشید که در صورت بروز تغییراتی در وضعیت شخصی/مالی یا اهداف سرمایه گذاری شما به منظور بررسی/ارزیابی/تجدید نظر در توصیه ها و/یا خدمات قبلی ما ، با مشاور خود تماس بگیرید. Symmetry Partners LLC نه یک شرکت حقوقی است و نه یک شرکت حسابداری عمومی معتبر و هیچ بخشی از محتوای وب سایت نباید به عنوان مشاوره قانونی یا حسابداری تفسیر شود. اطلاعات در سراسر سایت و مطالب ما ، اعم از نقل قول های سهام ، نمودارها ، مقالات یا هر بیانیه دیگری در مورد عملکرد بازار یا مشتری یا سایر اطلاعات مالی از منابعی که ما و تأمین کنندگان ما معتقدند قابل اعتماد است ، اما ما به موقع بودن را تضمین نمی کنیم یا تضمین نمی کنیمیا صحت این اطلاعاتنه ما و نه ارائه دهندگان اطلاعاتی ما مسئولیت هرگونه خطا یا نادرستی ، صرف نظر از علت ، یا عدم به موقع بودن ، یا هرگونه تأخیر یا وقفه در انتقال آن به کاربر ، مسئولیت پذیر نیستیم.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 18 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:00