درس طبل رایگان جدید: "Fa-de-De-Dump" مشهور طبل سه گانه پر و لیس.

ساخت وبلاگ

Difficulty Level

برخی از طبل های طبل و/یا طبل های خاصی وجود دارد که وارد جامعه طبل می شوند و سپس هرگز ترک نمی شوند زیرا بازی بسیار طبیعی یا سرگرم کننده هستند. بسیاری از نمونه های مشهور الگوی طبل وجود دارد که یکی از آنها به عنوان "Fa-de-de-dump" شناخته می شود.

این نام از روشی که هنگام پخش در اطراف طبل ها به نظر می رسد گرفته شده است. من تغییرات دیگری از این عبارت onomatopoeic را شنیده ام اما این همان چیزی است که من آن را می نامم. این یک نام احمقانه است که من می دانم اما به نظر می رسد که طبل ها وقتی به آن مراجعه می کنم می فهمند. که خوب است

این محبوبیت در بین طبل های مشهور مانند وینی کولایوتا ، دیو وکل ، دیو گرول ، استیو گاد و جان بونهام است ، اما فقط چند مورد ، اطمینان حاصل کرده است که در همه سبک ها و ژانر موسیقی و همچنین در بسیاری از ضبط ها شنیده می شودبشر

این طبل طبل کلاسیک در یک درس طبل رایگان و کاملاً جدید که دیروز به سایت اضافه شده است ، نشان داده و تدریس می شود. شما می توانید این درس درام رایگان و جدید را مشاهده کنید ، با کلیک بر روی عنوان زیر ، این درام کلاسیک سه گانه مبتنی بر آموزش را آموزش دهید.

برای اینکه کمی از آنچه در این درس درام رایگان گنجانده شده است ، من چند الگوهای تمرینی و تظاهرات را از خود درس گنجانده ام. درس کامل (با کلیک کردن در بالا موجود است) حاوی الگوهای بسیاری و همچنین توضیحات کامل برای هر الگوی طبل است.

اینجا را کلیک کنید تا اکنون مستقیماً به درس درام رایگان منتقل شوید.

الگوی اساسی دست و پا

طبل خود را فقط از چهار سکته مغزی طبل ، سه با دست و دیگری با درام باس تشکیل می دهد. در این مثال موزیکال می بینیم که این الگوی دو بار نوشته شده است (دو گروه چهار یادداشت) اما این واقعاً فقط چهار نت اول است که این لیس درام را تشکیل می دهند.

دست ها به صورت سکته مغزی (راست ، چپ ، راست) بازی می شوند و هر چهار سکته مغزی باید به راحتی و یکنواخت بازی شوند. ایده هنگام تمرین این است که چهار نت را بارها و بارها حلقه نکنید بلکه در عوض این چهار نت را به دست می آوریم تا یکی پس از دیگری به صورت کنترل شده و یکنواخت جریان یابد. اگر می خواهید چهار نت را حلقه کنید ، عالی!

ارکستر دستان اطراف طبل ها

مرحله بعدی انتقال دست ها به طبل های مناسب است. این همان چیزی است که به "Fa-de-de-dump" می دهد ، صدای متمایز است. دست راست روی طبل مار ، دست چپ و سپس روی تام بلند ، دست راست سپس به سمت کف تام حرکت می کند و سپس در آخر طبل باس را در انتها حرکت می کند.

پر کردن طبل در اطراف طبل ها به ترتیب زمین با بالاترین درام زمین در ابتدا (طبل مار) و پایین ترین در پایان (طبل باس) حرکت می کند. درام پر/لیس از نظر صوتی بسیار دلپذیر است زیرا در اطراف طبل ها از سطح بالا به سطح پایین حرکت می کند. بسیار موسیقی!

یک بار دیگر ، هر چهار نت باید تا حد امکان هموار پخش شوند. سعی کنید بدون قربانی کردن یکنواختی چهار یادداشت ، سرعت بازی چهار سکته مغزی را افزایش دهید.

بازی از طریق سه گانه یادداشت هشتم

اکنون می توانیم سرانجام درام را از طریق سه گانه پر کنیم. این الگوی طبل در شکل نهایی خود است. دست و چسبیدن دقیقاً یکسان است ، مگر اینکه اکنون الگوی را به عنوان یک ریتم مبتنی بر سه گانه بازی کنیم.

این بدان معناست که طبل Snare روی ضرب و شتم پایین (ضرب و شتم 1 نوار در مثال بالا) و طبل باس در ضربات بعدی (ضرب و شتم 2 در این مورد) قرار می گیرد. هر چهار یادداشت به طور مساوی بین Beat 1 و Beat 2 از نوار بازی می شوند. ضرب و شتم 3 و 4 دقیقاً مشابه Beat 1 و 2 است.

بازی از طریق سه گانه نت شانزدهم در پایین

این رایج ترین شکل سه گانه است که درام پر از آن پخش می شود ، شانزدهمین نت سه گانه. در عوض ، در هر گروه از چهار نت ، یک ضرب و شتم کامل از نوار لیس درام که اکنون فقط نیمی از ضرب و شتم است.

در این مثال ، هر گروه از چهار سکته مغزی بر روی پایین نوار نوار شروع می شود و به سمت بالایی ("+") به پایان می رسد.

این درام پر به نظر می رسد با سرعت بازی می شود ، بنابراین روی افزایش سرعت لیس طبل کار می کند ، دوباره ، بدون اینکه کیفیت صدا یا یکنواختی چهار نت را قربانی کند.

نمونه هایی از طبل ها که از درس طبل کامل گرفته شده است

توضیحات کامل و توضیحات در خود درس واقعی موجود است.

به عنوان یک درام پر از نمونه بازی 1 بازی کرد

به عنوان یک درام پر از مثال 2 بازی کرد

بازی از طریق زیرمجموعه های غیر سه گانه ("راه پله به بهشت" نمونه درام را پر می کند)

اضافه کردن بر روی FA-de-la-dump (درام "Aja") مثال 1

اضافه کردن به FA-de-la-dump (استیو گاد الهام گرفته از لیس و پر) مثال 2

الگوی اساسی دست و پا

تنوع طبل باس دوتایی

مثال ترکیبی 1

مثال ترکیبی 2

امیدوارم از یادگیری بازی این لیس درام عالی لذت ببرید. برای شروع و مشاهده درس درام کامل رایگان روی عنوان زیر کلیک کنید.

یا ممکن است دوست داشته باشید سایر درس های درام رایگان مرتبط را مشاهده کنید ...

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 43 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:47