تجارت فارکس برای مبتدیان - چگونه شروع می کنید

ساخت وبلاگ

در قسمت امروز ، یک چارچوب ساده در فارکس را برای مبتدیان کشف خواهید کرد تا به شما در سفر به تجارت فارکس کمک کند.

بنابراین بلافاصله تنظیم کنید ...

منابع

رونوشت

سلام ، سلام ، دوست من چیست؟

در قسمت امروز ، من در مورد تجارت فارکس برای مبتدیان صحبت خواهم کرد - چگونه شروع می کنید؟

من می دانم که بیشتر شما ممکن است کمتر از یک سال تجربه تجارت داشته باشید و نمی توانید صبر کنید تا بازارهای فارکس را تجارت کنید ، پلت فرم خود را نصب کنید و روی دکمه های خرید و فروش کلیک کنید.

اما قبل از انجام این کار ، ابتدا اسبهای خود را نگه دارید زیرا من یک چارچوب دارم که معتقدم برای شما مفید خواهد بود. این حتی باعث نمی شود که شما یک دلار در بازار را به خطر بیاندازید.

این چارچوب را دنبال کنید و من معتقدم که به جای اینکه فقط سر را مستقیماً غواصی کنید ، موفقیت بیشتری در بازارها پیدا خواهید کرد و سپس خود را روز به روز ، هفته به هفته از دست می دهید.

بیایید شروع به یادگیری تجارت فارکس گام به گام کنیم ...

مرحله 1: تا آنجا که می توانید جذب کنید

من فرض می کنم که شما کمتر از یک سال تجربه تجارت دارید. بنابراین شما نمی دانید چه چیزی را نمی دانید.

شما نمی دانید انواع مختلفی از روش های معاملاتی در فارکس چیست ، شما نمی دانید جلسه افتتاحیه ، جلسه بسته شدن ، مدیریت ریسک ، مدیریت تجارت یا جفت ارز چیست ، شما نمی دانید که همه اینها چیستبشر

به همین دلیل است که پیشنهاد من ، هنگامی که برای مبتدیان ، فارکس می آید ، مهمتر از همه ، جذب هرچه بیشتر در مورد این محیط تجاری است که در آن خواهید بود. درک کنید که چه چیزی فارکس است ، چگونه کار می کند ، کتاب هایی را روی آن بخوانید ،و کتابهای مربوط به آن را مطالعه کنید.

انواع مختلفی از روشهای معاملاتی را در آنجا مطالعه کنید. آنها می توانند معاملات معاملاتی ، معاملات روزانه یا معاملات موقعیتی را انجام دهند ، برخی از معامله گران حتی برای تجارت خود از اصول استفاده می کنند. تمام آنچه را که می توانید در مورد آن بیاموزید.

در مورد تجزیه و تحلیل فنی که در آن ابزارهایی مانند الگوهای نمودار ، الگوهای شمعدانی ، پشتیبانی و مقاومت و خطوط روند وجود دارد ، بیاموزید. سیستم های دیگران را مطالعه کنید ، هر آنچه را که می توانید دست خود را بدست آورید مطالعه کنید.

من می خواهم که شما تا آنجا که می توانید جذب کنید ، از طریق خواندن کتاب ، پادکست یا وبلاگ های دیگر.

مرحله 2: یک روش معاملاتی پیدا کنید که با شما طنین انداز باشد

این به دو چیز ، شرایط و اهداف شما بستگی دارد.

اهداف شما چه هستند؟

بیایید بگوییم ، به عنوان مثال ، شما برای یادگیری فارکس برای مبتدیان درگیر می شوید ، شاید به شما کمک کند تا نرخ بهره را که بانک ها به شما می پردازند ، ضرب و شتم کنید. شاید شما خوشحال باشید که فقط 10 ٪ در سال دیگر انجام می دهید.

بنابراین یک روش معاملاتی پیدا کنید که به شما امکان می دهد به طور متوسط 10٪ در سال تولید کنید. این می تواند از طریق معاملات موقعیت معاملاتی نوسانی باشد. آیا می توانید ببینید که چگونه ابتدا و مهمتر از همه هدفی را که می خواهید تعریف می کنید و سپس روش مناسبی را برای یک هدف پیدا می کنید؟

از سوی دیگر، فرض کنید شما به تازگی فارغ التحصیل شده اید و می خواهید درآمد ثابتی از تجارت داشته باشید. شاید بخواهید وارد صنعت تجارت اختصاصی شوید یا برای یک شرکت پروپوزال کار کنید.

اگر اینطور است، در اینجاست که می‌خواهید به سمت معاملات کوتاه‌مدت، معاملات روزانه و افزایش سطح بازارها سوق پیدا کنید، زیرا در اینجاست که شما فرکانس بالایی از معاملات ایجاد می‌کنید تا قانون اعداد بزرگ به نفع شما عمل کند. مدت زمان کوتاهی.

(می دانم که تعداد انگشت شماری است، اما ابتدا نگران آن نباشید.)

بنابراین، هدفی را که دنبال می‌کنید، بیابید و اگر می‌خواهید فارکس را برای مبتدیان یاد بگیرید، روش معاملاتی متناسب با هدف خود را بیابید.

شرایط شما چیست؟

فرض کنید، برای مثال، شما در سنگاپور هستید و یک شغل تمام وقت دارید. شما هر روز از ساعت 9 تا 6 کار می کنید. واضح است که نمی‌توانید در لندن معامله کنید زیرا سر کار هستید، جلوی صفحه کارتان.

برای شرایطی که در آن هستید، احتمالاً باید معاملات را در بازه زمانی بالاتر، 4 ساعته، روزانه یا هفتگی انجام دهید.

بنابراین، با توجه به اهداف و شرایطتان، باید با خودتان صادق باشید.

در مرحله بعد، اگر می خواهید فارکس را برای مبتدیان یاد بگیرید، مرحله بعدی که می خواهم به شما نشان دهم مهم است.

مرحله 3: در روش معاملاتی که می خواهید بیشتر در مورد آن بیاموزید، عمیق تر شوید

هنگامی که روش معاملاتی را که می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید، شناسایی کردید، می خواهم عمیقاً در آن غوطه ور شوید. تمام کتاب ها را مطالعه کنید یا حتی دوره هایی را انتخاب کنید تا در مورد روش معاملات بیشتر بدانید.

فرض کنید، برای مثال، متوجه می‌شوید که معاملات سوئینگ برای شما مناسب است، می‌خواهم تمام آنچه را که می‌توانید در مورد معاملات سوئینگ مطالعه کنید، مثلاً اینکه چیست، چگونه کار می‌کند، شرایط بازار که می‌توانید یک نوسان را ثبت کنید، مزایا و معایب آنمعاملات نوسانی، و مطالعه کتاب در تجارت نوسانی.

اگر من جای شما بودم، به آمازون می‌روم تا کتاب‌های معاملاتی نوسانی و مواردی از این قبیل را جستجو کنم. دوره هایی را انتخاب کنید که روش های معاملاتی نوسانی را با شما به اشتراک می گذارند. تمام آنچه می توانید در مورد معاملات سوئینگ مطالعه کنید.

هنگامی که چیزهای زیادی در مورد روش معاملاتی یاد گرفتید…

مرحله 4: یک طرح معاملاتی برای آن روش معاملاتی ایجاد کنید

به عبارت دیگر ، من می خواهم اگر این روش شناسی است که با شما طنین انداز است ، و این تحقیق را در مورد آن انجام دهید.

این بدان معنی است که شما باید مواردی مانند:

  • شرایط بازار که در آن تجارت می کنید
  • ماشه ورودی شما
  • خواه شما در حال خرید Breakout باشید یا خرید عقب را خریداری کنید
  • از دست دادن توقف
  • اگر به نفع شما یا علیه شما حرکت کند چگونه تجارت را مدیریت می کنید
  • خطر شما در هر تجارت

منظور من از تدوین یک استراتژی معاملاتی یا برنامه تجارت است.

هنگامی که شما یک استراتژی تجاری که توسعه داده اید ، نمی دانید که آیا این کار می کند یا نه.

این زمانی است که شما به…

مرحله 5: استراتژی تجارت را تأیید کنید

این یک بخش مهم برای یادگیری فارکس برای مبتدیان است که در آن می توانید با نسخه ی نمایشی تجارت کنید یا یک حساب زنده واقعاً کوچک را برای تجارت آن استراتژی مورد نظر خود باز کنید. در حالت ایده آل ، شما می خواهید اندازه نمونه 50-100 تجارت را بدست آورید و ببینید که چگونه این استراتژی در دنیای واقعی تجارت کرایه می کند.

اگر عالی کار می کند ، می توانید ترفندهایی را انجام دهید و آن را حتی بهتر کنید. اگر این کار را انجام نمی دهد ، باید دوباره به صفحه نقاشی بروید و بدانید که ضررهای شما از کجا می آید و چگونه می توانید در آن پیشرفت کنید.

این فقط یک مرور کلی در مورد چگونگی نزدیک شدن به تجارت در سال اول تجارت خود است. چیزهای زیادی وجود دارد که من پوشش داده ام و انتظار ندارم که شما بلافاصله به همه 5 نشانگر ضربه بزنید.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:46