آیا سکه Shiba Inu در واقع می تواند به حل بحران Covid-19 هند کمک کند؟

ساخت وبلاگ

ویتالیک باترین ، بنیانگذار اتریوم ، آنچه را که ممکن است بزرگترین کمک مالی برای کاهش بحران Covid-19 هند باشد ، انجام داده است ، و حتی از طرف دولت های خارجی نیز کمک می کند.

وی روز چهارشنبه گفت که وی بیش از 50 تریلیون سکه Shiba Inu و سایر نشانه های Meme Cryptocurrency را که به ارزش 1. 2 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، به صندوق امداد رمزنگاری Covid Covid منتقل کرده است.

سقوط احتمالی کمک های مالی در حالی صورت می گیرد که Covid-19 همچنان به ویرانی در سراسر هند ادامه می دهد ، که میانگین روزانه در طی هفته گذشته بیش از 380،000 مورد تأیید شده COVID-19 و بیش از 4000 کشته داشته است. بیمارستان های سراسر کشور همچنان غرق شده اند و منابع نجات دهنده آن مانند اکسیژن و remdesivir در کمبود باقی مانده است.

صندوق امداد Crypto Covid Covid یک سازمان عظیم است که پیش از این بین 24 آوریل و 13 ماه مه 1. 4 میلیون دلار ارزش امداد COVID-19 را اهدا کرده بود. اکنون این گروه وظیفه دارد که بفهمد چگونه می توان اهداء سکه Buterin را به داخل ترجمه کرد.-تسکین زمین پس از فروش احتکار رمزنگاری. مأموریت این سازمان ارائه "مراقبت های بهداشتی و ملزومات برای کسانی که برای بقا در برابر COVID-19" می جنگند ، طبق گفته وب سایت خود ، و می گوید که با "چندین سازمان و ابتکارات معتبر برای اطمینان از پرداخت هزینه های تأثیرگذار" کار می کند.

منتقدین مدتهاست که سکه های Meme را رد کرده اند-ارزهای سنگی که به ارزش های بالایی از آسمان رسیده اند به دلیل شوخی های روی سیستم عامل هایی مانند Reddit و Tiktok-به عنوان داشتن ارزش اساسی و تعداد کمی از آنها ، در صورت وجود ، کاربردهای بالقوه ، بر خلاف ، مثلاً Ethereum. Ethereum پرکاربردترین blockchain است ، یک نرم افزار غیر متمرکز که معاملات عمومی را ردیابی می کند و برای تعدادی از برنامه ها از جمله تأیید قراردادها ، پرداخت پرداخت و مدیریت زنجیره های تأمین مستقر شده است.

سؤالاتی در مورد میزان کمک مالی Buterin می تواند به لوازم جانبی Covid-19 مانند اکسیژن تبدیل شود و چه زود بودجه مستقر می شود. اما هدیه Buterin نشان می دهد که سکه های Meme می توانند حداقل یک استفاده بالقوه داشته باشند: ارائه کمک به یکی از بزرگترین بحران های بهداشت عمومی جهان.

آسیب پذیری و تصادف

منابع عظیم باترین در بازارهای سکه Meme مدتهاست که یک ویژگی و نه یک اشکال از اکوسیستم بوده است.

اوت گذشته ، هنگامی که بنیانگذار Ryoshi ، یک نام مستعار اینترنت ، سکه Shiba Inu را ایجاد کرد ، ریوشی گفت که او 50 ٪ از کل سکه های Shiba را به Buterin داد.

ریووشی در "woofpaper" گفت: "هیچ عظمت و بدون آسیب پذیری وجود ندارد."روشی توضیح داد كه تا زمانی كه باترین "ما را فرش نمی كند" ، یا نشانه های خود را به فروش می رساند ، "شیبا رشد خواهد كرد و زنده می ماند."

کمک مالی Buterin ، که 10 ٪ کامل از سکه های Shiba Inu موجود است ، بازار را لرزاند. پس از اهدای Buterin ، قیمت سکه ، که به عنوان Shib معامله می شود ، 33 ٪ سقوط کرد ، طبق گفته CoinmarketCap.com ، نزدیک به 4 میلیارد دلار کلاه بازار سکه را از بین برد تا آن را به 7. 6 میلیارد دلار برساند. ارزش سکه های دیگر Buterin اهدا شده نیز کاهش یافته است. سکه Akita Inu 44 ٪ سقوط کرد ، در حالی که Dogelon Mars 57 ٪ غرق شد.

Buterin همچنین 500 ETH ، رمزنگاری شده در شبکه Ethereum را به صندوق اهدا کرد که ارزش آن 1. 8 میلیون دلار است. قیمت ETH در 24 ساعت گذشته 10 ٪ کاهش یافته است.

در انجمن های Reddit و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، برخی از دارندگان شیب و سکه های دیگر که ارزش خود را کاهش داده اند ، برای تصمیم وی برای اهدا نشانه های خود در باترین بیرون کشیدند. برخی دیگر او را بخاطر استفاده از نشانه ها برای یک دلیل خوب ستایش کردند.

Sandeep Nailwal ، سازمان دهنده صندوق امداد رمزنگاری Covid هند ، در بین دارندگان شیب احتیاط کرد و گفت که نیازی به وحشت در مورد ارزش نشانه ها نیست.

"ما با مسئولیت پذیری رفتار خواهیم کرد!"او توییت کرد."plz نگران کننده $ shib نیست."

در همین حال ، حساب توییتر Shiba Inu Coin گفت که این تصمیم Buterin را پشتیبانی می کند. این نوشت: "باترین فقط با اثبات اینكه فقط یك سكه یادداشت دیگری نیست ، مشروعیت ارزشمندی را برای نشانه های Shiba به ارمغان آورد.""سخت کوشی ما در نجات میلیون ها زندگی کمک خواهد کرد."

تحلیلگران معتقدند که کمک مالی Buterin فقط ممکن است بازار Shib را بی ثبات کند.

Kris Marszalek ، مدیرعامل Crypto.com ، یک مبادله رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ ، خاطرنشان می کند: "قیمت Shib احتمالاً در روزهای آینده به شدت نوسان خواهد داشت - همانطور که بازار اخبار را هضم می کند و آنچه را که صندوق امداد Covid با نشانه ها انجام می دهد ، مشاهده می کند."بشر

اهدا پول

ارزش هدیه باترین اکنون به این بستگی دارد که قیمت سکه هایی که وی اهدا کرده است از اینجا می رود.

50 تریلیون شیب و 500 اخلاق که وی اهدا کرده است بیش از 1 میلیارد دلار در زمان این نوشتار ترکیب شده است. با این حال ، هنگام انحلال سکه ها ، "مبلغ واقعی دلار بسیار پایین تر است".

سکه Shib دارای نقدینگی نازک است - برای جذب 50 تریلیون نشانه کافی است - بنابراین صندوق باید به آرامی و محتاطانه منحرف شود تا باعث وحشت بازار نشود.

در بیانیه ای به Fortune ، صندوق امداد رمزنگاری هند Covid گفت که دانستن اینکه پس از ترجمه به دلار آمریکا یا روپیه های هندی ، چقدر ارزش کمک مالی Buterin را ارزش خواهد داشت.

"آنچه من می توانم بگویم این است که ما بهترین متخصصانی را داریم که برای به حداکثر رساندن موقعیت خود تلاش می کنند. با توجه به تخصص آنها ، [کمک مالی] باید یک قطعه قابل توجه [1. 2 میلیارد دلار] باشد. "

سازمان دهندگان این صندوق همچنین می گویند که آنها در حال کار در تعادل منافع سرمایه گذاران Shib با نحوه اهدا بهترین پول هستند.

Punit Agarwal ، عضو صندوق امداد Covid Crypto ، روز پنجشنبه توئیت کرد: "ما در حال یافتن راه هایی هستیم که چگونه می توانیم از وجوه استفاده کنیم بدون آسیب رساندن به سرمایه گذاران خرده فروشی $ shib."

از زمان انتشار این مقاله ، صندوق امداد Covid Crypto می گوید که قبلاً بیش از 1. 2 میلیون دلار از نشانه های رمزنگاری به کمک های امدادی Covid-19 تبدیل کرده است. وب سایت آن کمکهای مالی نقدی را به روش متحد بنگالورو برای کنسانتره های اکسیژن و شرکت یخچال و اکسیژن برای سیلندرهای اکسیژن ذکر می کند.

این وب سایت همچنین می گوید که دارایی های رمزنگاری آن بیش از 1 میلیارد دلار ارزش دارد.

Ketan Surana ، مدیر Coinsbit India ، مبادله رمزنگاری هند ، می گوید که روش های مختلفی وجود دارد که صندوق می تواند از این کمک مالی استفاده کند.

او می گوید: "[Nailwal] می تواند از طریق مبادلات خارج از کشور مانند Binance یا در مبادلات هند ، به صورت قطعات یا به طور کامل بفروشد. وی خاطرنشان می کند که Nailwal همچنین می تواند نشانه ها را به افرادی که مایل به تهیه منابع امدادی COVID-19 در ازای ارزهای رمزنگاری هستند ، منتقل کند."از این گذشته ، مردم در سراسر جهان می خواهند در رمزنگاری موقعیت داشته باشند."

صندوق امداد رمزنگاری هند Covid می گوید که برای مقیاس کردن عملیات پس از اهدای Buterin ، قصد دارد با دولت هند "نزدیک تر" کار کند. سخنگوی افزود: تراز کردن اهداف صندوق با دولت هند به صندوق کمک می کند تا مشکلات را در مقیاس بهتر حل کند.

سخنگوی سخنگوی گفت: "ما قصد داریم 100 ٪ از وجوه را برای فعالیت های امدادرسانی به روش شفاف ترین و پاسخگوترین اقدامات مستقر کنیم."

در نهایت ، کمک مالی Buterin این امید را فراهم می کند که سکه های ممتاز بسیار بدخیم ممکن است بتوانند در مکانی با نیاز ناامیدانه به کمک ، ارزش دنیای واقعی را ارائه دهند.

بن کاسلین ، رئیس تحقیق و استراتژی در Cryptocurrency Exchange AAX می گوید: "آنچه [Buterin] انجام داد بسیار عالی است. وی گفت: "از او انتظار می رفت که بفروشد زیرا به پول احتیاج ندارد. اما امور خیریه که ... این مکالمه را مستقیماً به ارزش و فواید دنیای واقعی سوق می دهد. "

این داستان با بیانیه ای از صندوق امداد کریپتو Covid هند به روز شده است.

پوشش مالی بیشتر باید از Fortune بخوانید:

  • مورد علاقه در میان راکرهای پانک ، Doc Martens به عنوان یک سهام داغ متولد شده متولد می شود
  • در حال دویدن پشت؟در اینجا نحوه تهیه پسوند مالیات خود را ارائه می دهد
  • Cryptocurrency جدید ادعا می کند که یک جایگزین بیت کوین سازگار با محیط زیست است. آیا چیا ارزش نگاه دارد؟مسیر جدیدی را برای بازیکنان سابق NFL باز می کند: به عنوان مدیران Fortune 500
  • مهاجمان باج افزار هدف بزرگی را در انرژی بزرگ می بینند

مأموریت ما برای بهتر شدن تجارت توسط خوانندگانی مثل شما تقویت می شود. برای لذت بردن از دسترسی نامحدود به روزنامه نگاری ما ، امروز مشترک شوید.< SPAN> داستان با بیانیه ای از صندوق امداد Crypto Covid هند به روز شده است.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:27