حساب XM صفر

ساخت وبلاگ

BestBrokerDeals

حساب XM Zero یک نوع حساب جدید است که توسط این کارگزار محبوب ارائه می شود. یک حساب صفر گسترش شناور به اندازه 0 پیپ را ارائه می دهد ، و محیطی را فراهم می کند که برای معامله گر با تجربه تر فارکس که به یک بستر پیشرفته با نقل قول های قیمت سبک ECN نیاز دارد ، جذاب خواهد بود.

xm-zero-account-spreads

هنگامی که ما اخیراً XM را مرور کردیم ، دریافتیم که کارگزار موفق به ترکیب بسیاری از مزایای یک مدل پردازش مستقیم-شناور بین بانکی و اجرای سریع ، با بهترین ویژگی های ارائه شده توسط کارگزاران میز مانند صفر منفی تعادل است. حفاظت و قیمت تضمین شده قیمت. XM بیش از 150 میلیون سفارش بدون هیچ گونه نیاز و رد را پردازش کرده است.

ویژگی های حساب XM Zero

xm-zero-mobile-platform

در حالی که تمام حساب های XM گسترش شناور را به صورت استاندارد ارائه می دهند ، تمرکز اصلی حساب XM صفر فراهم کردن گسترش های فوق العاده کم است که متناسب با قیمت بازار ارائه دهندگان نقدینگی چند واسطه پاسخ می دهند.

حساب صفر با پلتفرم پیشرو در نمودار و پلتفرم اعدام Forex Metatrader4 کار می کند و در کل 58 بازار برای تجارت از جمله جفت های اصلی ارز و فلزات گرانبها در دسترس است. اهرم حداکثر 500: 1 در دسترس است ، و حداقل واریز برای باز کردن یک حساب صفر جدید با XM فقط 200 دلار است. هر دو حصار و استفاده از الگوریتم ها/متخصصان متخصص مجاز است.

می توانید ببینید که چگونه این حساب با گزینه های میکرو و استاندارد در جدول زیر مقایسه می شود.

 

ویژگی حسابکوچکاستانداردصفر
اندازه قرارداد/تعداد زیادی1000 دلار100000 دلار100000 دلار
حداقل گسترش در رشته های بزرگ1 پیپ1 پیپ0 پیپ
راهق
حداقل اندازه تجارت0. 01 قطعه0. 01 قطعه0. 01 قطعه
پرچین مجاز است
حداقل سپرده$5$5200 دلار

مقررات در XM

XM در قبرس مستقر است و در تنظیم کننده در آنجا ثبت شده است ، CYSEC تحت شماره شناسه (). با این حال ، XM همچنین اقدامی نسبتاً غیرمعمول برای ثبت نام در هر تنظیم کننده جداگانه در کشورهایی که در آن درخواست تجارت می کند ، برداشته است. این نشان دهنده یک سطح کوشش غیرمعمول و بسیار ستودنی از کارگزار است و به این معنی است که می توانید اطمینان حاصل کنید که این شرکت کاملاً مطابق با شیوه های خوب امنیت مالی است ، همانطور که توسط نهاد نظارتی در صلاحیت خود تعیین شده است.

باز کردن یک حساب صفر در XM

و همچنین فرصت های معاملاتی که XM با مدل حساب جدید صفر به سرمایه گذاران باتجربه ارائه می دهد ، کارگزار یک محیط تجاری ایمن و تنظیم شده ، یک بستر حرفه ای و ابزارهای حرفه ای ، استاندارد خوبی از خدمات به مشتری و قیمت های رقابتی را ارائه می دهد.

در مورد تنها اشکالی که می توانیم متوجه شویم این بود که حساب صفر در حال حاضر واجد شرایط دریافت پاداش سپرده نیست. با این حال ، این واجد شرایط برای یک پاداش بدون سپاه 20 پوندی است که می توانید با باز کردن یک حساب در اینجا ادعا کنید: XM بدون پاداش سپرده.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 35 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:36