Futures Crypto در مقابل گزینه ها - چگونه آنها متفاوت هستند؟

ساخت وبلاگ

معاملات آینده Crypto محصولات مشتق است که از طریق آن خریداران و فروشندگان با قیمت و تاریخ از پیش تعیین شده موافقت می کنند.

گزینه های رمزنگاری نوعی قرارداد مشتق است که حق خرید یا فروش دارایی را با قیمت و تاریخ تعیین شده به خریدار می دهد.

تفاوت اصلی این است که معاملات آینده Crypto به شما بازار بزرگی را برای تجارت ارائه می دهد ، در حالی که گزینه های رمزنگاری به شما یک بازار کم خطر ارائه می دهد.

معاملات آینده و گزینه های Crypto مجموعه ای از مزایای منحصر به فرد را برای معامله گران ارائه می دهد ، که رشد فزاینده آنها در دنیای تجارت را تشکیل می دهد. در حالی که آینده تمایل به مقرون به صرفه تر است ، اما گزینه ها خطر کمتری را به خود جلب می کنند. انتخاب شما در مورد هر یک از این دو بر اساس اشتهای ریسک شما و توجه نقدینگی شما خواهد بود.

آینده و گزینه ها ابزارهای تجاری هیجان انگیز برای دوستداران رمزنگاری هستند. آنها به گمانه زنی ها و خطرات محاسبه شده اجازه می دهند ، از این طریق نرخ تجارت دارایی های دیجیتال را افزایش می دهند. در گذشته ، تجارت به نظر می رسید یک فعالیت انحصاری برای کارشناسان مالی است. با این حال ، با ابزارهایی مانند معاملات آتی و گزینه ها ، تجارت اصلی تر و جذاب تر شده است.

اگرچه این دو ابزار هر دو در تجارت مرتبط هستند ، اما به دلیل تفاوت ها و نحوه عملکرد بسیاری یکسان نیستند.

آینده رمزنگاری چیست؟

فرض کنید ضمن استفاده از تغییرات قیمت ، به دنبال به حداقل رساندن نوسانات هستید. Futures Crypto انتخاب هوشمندانه برای شما خواهد بود. آنها محصولات مشتق هستند که از طریق آنها خریداران و فروشندگان موافقت می کنند با قیمت و تاریخ از پیش تعیین شده تجارت کنند.

قراردادهایی که در بازار معاملات آینده تجارت می کنید ، ارزش واقعی رمزنگاری شما استفاده نمی کند. این بدان معناست که شما دارای رمزنگاری اساسی نیستید. از آنجا که شما با شرایط از پیش تعیین شده قرارداد می کنید ، یک قرارداد آتی هیچ فایده اقتصادی را که معمولاً با خرید رمزنگاری می شود ، به شما اعطا نمی کند.

در اصل ، معاملات معاملات آینده Crypto به گمانه زنی های شما پاداش می دهد و به شما امکان می دهد با وجود افزایش قیمت و افت قیمت ، با سهولت تجارت کنید. به راحتی می توان گفت قراردادهای آتی شبیه به قرار دادن شرط بندی هستند زیرا پیش بینی های شما پاداش کلی شما را تعیین می کند.

بسته به اشتها و سیگنال های معاملاتی ، شرکت کنندگان می توانند طولانی یا کوتاه پیش بروند. وقتی پیش بینی می کنید که کاهش قیمت را پیش بینی می کنید ، طولانی می شوید. صرف نظر از جهت ، پس از آمدن تاریخ پیش از همبستگی ، قرارداد منقضی می شود و طرفین حل و فصل می شوند.

همچنین در اکثر بازارهای آینده به اهرم دسترسی خواهید یافت. اهرم استراتژی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به پرداخت ارزش کامل یک قرارداد ، قراردادهای آتی را تجارت کنید. معامله گران می توانند سرمایه مورد نیاز را برای تأمین مالی قرارداد با سهام نسبتاً کوچکتر وام بگیرند.

انواع قرارداد آینده رمزنگاری

مروری بر ویژگی ها و محصولات قراردادهای آتی به شما کمک می کند تا درک ماهرانه ای داشته باشید. در اصل دو خط محصول برای آینده های رمزنگاری وجود دارد که در دسترس کاربران است ، که شامل موارد زیر است:

قراردادهای آتی USD-MARGINED-سکه های USD-PEGGE ، ارز بومی است که در حل و فصل قراردادهای این طبیعت استفاده می شود. این نوع آتی از قراردادهای تحویل و همیشگی پشتیبانی می کند و اهرم حداکثر 125 برابر را ارائه می دهد. با حمایت از قراردادهای همیشگی ، شرکت کنندگان می توانند موقعیت هایی را بدون تاریخ انقضا در چشم خود داشته باشند. اطلاعات بیشتر در مورد قراردادهای آتی USDT را بخوانید.

قراردادهای آتی با حاشیه سکه - اگرچه این محصول از هر دو قرارداد دائمی و تحویل نیز پشتیبانی می کند ، شرکت کنندگان می توانند در ارزهای رمزنگاری متعدد نقل کنند و تسویه حساب کنند. قراردادهای همیشگی تحت این محصول نیز سریع می توانند سود را در طی دوره های گاو نر به حداکثر برسانند. اطلاعات بیشتر در مورد قراردادهای آینده سکه را بخوانید.

گزینه های رمزنگاری چیست؟

گزینه های رمزنگاری نوعی قرارداد مشتق است که حق خرید یا فروش دارایی را با قیمت و تاریخ تعیین شده به خریدار می دهد. گزینه "تماس" به سمت راست خرید اشاره دارد ، در حالی که یک گزینه "قرار داده شده" حق فروش را نشان می دهد.

گزینه ها به روشی مشابه با سایر مشتقات کار می کنند. این خیابان را به معامله گران می دهد تا از تغییرات قیمت استفاده کنند و از آن استفاده کنند. معامله گران همچنین می توانند درست مانند قراردادهای آتی ، در ارزهای رمزپایه مستقر شوند.

شرکت کنندگان گزینه های رمزنگاری را تجارت می کنند زیرا در طی معاملات یک راه حل نسبتاً کم خطر و کم هزینه به آنها ارائه می دهد. این به ویژه در مواردی است که شما گزینه های مربوط به مبادلات دائمی و آینده های رمزنگاری را در نظر می گیرید.

انواع گزینه های رمزنگاری

شما دو نوع گزینه برای تعیین تجارت خود دارید که شامل موارد زیر است:

تماس - این حق شماست که یک دارایی اساسی را خریداری کنید.

قرار دهید - این حق شماست که یک دارایی اساسی را بفروشید.

مزایا و تفاوت های آینده

معاملات آینده و گزینه های رمزنگاری هم از مزایای و هم تفاوت هایی برخوردار هستند. دانستن مزایا و اختلافات ، گزینه های معامله گران را برای سرمایه گذاری پول خود و چرا آگاه می کند.

مقرون به صرفه

اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که آینده های رمزنگاری مقرون به صرفه هستند. قبل از صدور قرارداد نیازی به پرداخت حق بیمه پیش رو ندارید. این به معنای کاهش هزینه در قراردادهای شما بدون به خطر انداختن پاداش های شما در صورت پیش بینی شما است. این برخلاف گزینه های رمزنگاری است ، جایی که شما باید پیش از این حق بیمه را به فروشنده بپردازید.

نکته قابل توجه ، شما ممکن است بسته به مبادله ای که با آن تجارت می کنید ، برخی از کمیسیون ها را برای معاملات آینده Crypto بپردازید.

مقاومت در برابر زمان

قراردادهای آتی فقط با قیمت و تاریخ قرارداد از پیش تعیین شده برای اعدام رسیده اند. این بدان معناست که زمان بر ارزش گذاری قرارداد تأثیر منفی نمی گذارد زیرا هیچ ترسی از اجرای در زمان اشتباه وجود ندارد. فقط یک بار وجود دارد ، و این تاریخ انقضا است.

از طرف تلنگر ، گزینه های رمزنگاری باید معیارهای خاصی را برای شما داشته باشند تا سود آنها را عملی کنید. مهمتر از همه ، با نزدیک شدن تاریخ انقضا ، آنها با ارزش کمتری می شوند. بنابراین ، در حالی که قراردادهای آتی با گذشت زمان تحت تأثیر منفی قرار نمی گیرند ، گزینه ها هستند ، زیرا عبور از زمان بر ارزش آنها تأثیر می گذارد.

بازار آینده نسبتاً قدیمی است. به همین ترتیب ، طی سالها چندین معامله گر را بدست آورده است که اکنون بازار را حتی بزرگتر می کند. در نتیجه ، غالباً حجم بالاتری از ارزهای رمزپایه معامله شده نسبت به آنچه در هر جای دیگر خواهید یافت ، دارد.

این مورد در مورد گزینه های رمزنگاری ، که بیشتر شامل واحدهای قرارداد کوچکتر است ، اینگونه نیست. با توجه به وسعت بازار آتی ، بازیکنان بزرگ بازار و معامله گران به سمت آن کج شده و بازارها را به یک تجارت بسیار قدرتمند تبدیل کرده اند.

نقدینگی زیاد

از آنجا که بازار آتی از فضای بزرگتر از بازار گزینه ها برخوردار است ، مایع تر و به راحتی در دسترس از دیگری است. نقدینگی بازار گزینه ها می تواند کم باشد ، به خصوص هنگامی که معاملات بزرگ زمان قابل توجهی برای تسویه حساب می گیرند.

مزایا و اختلافات گزینه ها

کاهش ضرر و ریسک کم

به یاد داشته باشید ، قراردادهای آتی از قبل ارزش گذاری شده و برای اجرای در تاریخ از پیش تعیین شده تعیین شده است. به همین ترتیب ، آنها ریسک پذیر هستند زیرا هیچ راهی برای ارزیابی میزان یا از دست دادن شما وجود ندارد. این امر باعث می شود که خطرات خود را محافظت کنید.

با این حال ، با گزینه ها ، می توانید ضرر خود را از قبل ارزیابی کنید ، به خصوص با گزینه های طولانی که قبل از ورود به تجارت از حق بیمه آگاه هستید. موقعیت های گزینه های طولانی عموماً نسبت به آینده و موقعیت های کوتاه گزینه های خطرناک کمتری دارند زیرا به معامله گر ایده ای از ضرر احتمالی می دهند.

اعدام آزادی

یک قرارداد گزینه ها حق خریدار را به خود اختصاص می دهد و نه تعهدی. این بدان معناست که یک خریدار اراده ای برای خرید دارایی زیرین در صورت سودآوری بیشتر دارد. چنین مزیتی با قراردادهای آتی وجود ندارد.

خرید تحت یک قرارداد آتی یک تعهد است.

انعطاف پذیری عالی

تعهد به ورزش شامل گزینه های طولانی نمی شود و نشانگر انعطاف پذیری با این نوع قرارداد است. این برخلاف آینده های جسمی است که نیاز به ورزش در تاریخ انقضا دارد.

نحوه تجارت قراردادهای آتی Crypto

بهترین راه برای لذت بردن از معاملات آتی استفاده از صرافی ها با رابط های ساده و آسان برای استفاده است. معاملات معاملات آتی Crypto در آینده Binance باعث می شود این روند یکپارچه و راحت باشد. بازار آینده به شما این فرصت را می دهد تا با کوتاه یا طولانی در قراردادهای خود از حرکات بازار استفاده کنید. شما همچنین تا 125 برابر اهرم برای گسترش جوایز خود در یک بازار بی ثبات دارید.

شما می توانید با مراحل زیر قراردادهای آتی را در آینده Binance تجارت کنید:

با ایجاد حساب آینده خود شروع کنید. پس از آن ، حاشیه را به حساب آینده خود واریز کنید. ممکن است بین USDT ، BUSD یا هر رمزنگاری پشتیبانی شده در حساب خود انتخاب کنید تا به عنوان حاشیه استفاده شود.

بر اساس اولویت خود ، سطح اهرم خود را تعیین کنید. هنگام انتخاب سطح اهرم خود ، نوسانات دارایی اساسی را در نظر بگیرید.

به دنبال آن ، فرم سفارش مورد نظر خود را برای تعامل انتخاب می کنید ، چه خرید یا فروش. به یاد داشته باشید که "خرید" مربوط به زمانی است که پیش بینی می کنید افزایش قیمت در حالی که "فروش" مربوط به کاهش پیش بینی شده است.

تعداد قراردادهایی را که می خواهید در اختیار داشته باشید انتخاب کنید.

قراردادهای آتی به شما امکان می دهد سود خود را افزایش دهید یا افزایش یابد ، اما پیش بینی شما باید درست باشد.

فرض کنید با اندازه 1 BTC قرارداد طولانی می روید ، می توانید قیمت ورود خود را با 40،000 دلار تعیین کرده و قیمت آن را با قیمت 45000 دلار تنظیم کنید و سود 5000 دلار را به شما واگذار کنید.

اگر کوتاه می رفتید ، دور دیگر است. یعنی نقطه ورود با 40،000 دلار ، در حالی که قیمت خروج 35000 دلار خواهد بود. اما از آنجا که قیمت ها به 45000 دلار حرکت می کنند ، شما 5000 دلار ضرر می کنید.

بنابراین ، در اصل ، شما می توانید از دو راه یک دارایی که می تواند حرکت کند اگر بتوانید پیش بینی این روند را پیش بینی کنید ، بدست آورید.

نحوه تجارت قراردادهای گزینه های رمزنگاری

گزینه های معاملاتی در Binance یک روند آسان است. برای انتخاب "گزینه ها" باید حساب Futures خود را فعال کرده و روی برگه Trades کلیک کنید.

اطمینان حاصل کنید که کیف پول آینده خود را تأمین کنید. شما می توانید این کار را با انتقال وجوه از کیف پول نقطه خود به حساب آینده خود انجام دهید.

برای گزینه ها ، می توانید دوره های زمانی مختلفی مانند 10 دقیقه ای ، 30 ، 1 ساعت ، 8 و 1 روز را انتخاب کنید. این دوره ها نشانگر تاریخ انقضا تجارت شما است.

به یاد داشته باشید که گزینه Put و Call را دارید ، جایی که تماس با تماس با افزایش پیش بینی ، در حالی که معاملات را با کاهش انجام می دهد. شما می توانید هر یک از این دو را بر اساس اولویت و تحلیل خود انتخاب کنید.

اندازه قرارداد را وارد کنید

پس از اتمام کار ، روی "خرید تماس" کلیک کنید ، پس از آن حق بیمه در USDT از کیف پول آینده شما کسر می شود.

می توانید از برگه "موقعیت ها" برای نظارت بر موقعیت های باز خود استفاده کنید. همچنین میزان زمانی که قبل از زمان انقضا دارید را منعکس می کند. بنابراین ، فرض کنید می خواهید بیرون ، می توانید برای حل و فصل و بستن موقعیت کلیک کنید.

نتیجه

معاملات معاملات آتی یا گزینه های رمزنگاری اغلب به ترجیحات شما بستگی دارد. با این حال ، یک عامل مهم برای در نظر گرفتن تجارت ، چگونگی به حداکثر رساندن سود است.

معاملات آینده Crypto به شما بازار بزرگی را برای تجارت ارائه می دهد ، در حالی که گزینه های رمزنگاری به شما یک بازار کم خطر ارائه می دهد. این امر باعث می شود که پیش بینی های شما مبتنی بر تجزیه و تحلیل کافی باشد. در حالی که شما نمی توانید جریان و نوسانات بازار را تعیین کنید ، می توانید ضرر خود را کاهش دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آینده Binance ، مقالات مفید زیر را بخوانید:

و بسیاری از مباحث سؤالات متداول در مورد آینده Binance ...

سلب مسئولیت: دارایی های رمزنگاری محصولات بی ثبات هستند که خطر بالایی از دست دادن سریع پول دارند. قیمت ها در هر روز معین می توانند به میزان قابل توجهی تغییر کنند. با توجه به این نوسانات قیمت ، در هر لحظه ممکن است دارایی های شما به میزان قابل توجهی افزایش یا کاهش ارزش داشته باشد ، که می تواند منجر به از دست دادن تمام سرمایه هایی که شما در یک معامله سرمایه گذاری کرده اید.

بنابراین ، شما نباید تجارت یا سرمایه گذاری کنید که نمی توانید از دست بدهید. بسیار مهم است که شما قبل از تصمیم گیری برای تجارت با ما با توجه به منابع مالی ، سطح تجربه و اشتها ، خطرات ناشی از آن را کاملاً درک کنید. در صورت لزوم ، باید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید. بازده و خسارات واقعی که توسط شما تجربه می شود ، بسته به عوامل زیادی از جمله ، اما محدود به رفتار بازار ، حرکت بازار و اندازه تجارت شما متفاوت خواهد بود. اتفاقات گذشته راهنمایی برای اتفاقات آینده نیست. ارزش سرمایه گذاری های شما ممکن است بالا یا پایین برود. اینجا بیشتر بدانید

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:06