تنظیم کننده ها به قوانین و اجرای بهتر نیاز دارند ، تنظیم کننده ها هشدار می دهند

ساخت وبلاگ

شورای نظارت بر ثبات مالی گفت که در حال رشد بازار رمزنگاری می تواند خطرات سیستم مالی گسترده تری را ایجاد کند.

برای هر دوست یک داستان ارسال کنید

به عنوان یک مشترک ، شما 10 مقاله هدیه ای برای ارائه هر ماه دارید. هرکسی می تواند آنچه را که به اشتراک می گذارید بخوانید.

به این مقاله بدهید به این مقاله این مقاله را ارائه دهید

Treasury Secretary Janet L. Yellen in June. In a statement Monday, she said that the cryptocurrency report “provides a strong foundation for policymakers as we work to mitigate the financial stability risks of digital assets.”

وزیر خزانه داری جنت ال. یلن در ماه ژوئن. وی در بیانیه روز دوشنبه ، گفت که گزارش رمزنگاری "پایه و اساس محکمی برای سیاست گذاران فراهم می کند ، زیرا ما برای کاهش خطرات ثبات مالی دارایی های دیجیتال تلاش می کنیم."اعتبار. جیسون اندرو برای نیویورک تایمز

یک هیئت فدرال که مسئول نظارت بر خطرات سیستم مالی است ، روز دوشنبه در مورد بازارهای رمزنگاری شده هشدار داد و گفت که تصویب گسترده دارایی های دیجیتال در صورت ادامه بازار بدون نظارت و اجرای بهتر ، خطرات را به وجود می آورد.

این اولین گزارش مهم در مورد ارزهای رمزنگاری شده توسط شورای نظارت بر ثبات مالی است که توسط وزارت خزانه داری هدایت می شود و پس از بحران مالی سال 2008 برای کمک به شناسایی و کاهش تهدیدات سیستم مالی ایجاد شده است.

وی گفت: "مقیاس فعالیتهای رمزنگاری در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. اگرچه ارتباط با سیستم مالی سنتی در حال حاضر نسبتاً محدود است ، اما به طور بالقوه می توانند به سرعت افزایش یابد. "

نگرانی در مورد آسیب پذیری در بازارهای رمزنگاری در ماه های اخیر ، به دلیل نوسانات وحشی در قیمت و خسارات جدی در صنعت ، در ماه های اخیر برجسته تر شده است. در ماه مه ، فروپاشی یک دارایی واحد منجر به مارپیچ نزولی در قیمت ها در کل بازارهای رمزنگاری شد و باعث ورشکستگی ، ادغام و اخراج در صنعت شد و بسیاری از سرمایه گذاران را رها کردند و نتوانستند به دارایی های خود دسترسی پیدا کنند.

هنگامی که بازار cryptocurrency در سال گذشته منفجر شد و به حدود 3 تریلیون دلار ارزش رسید ، مقامات می ترسیدند که گمانه زنی های شایع و نظارت کافی از فعالیت دارایی دیجیتال می توانند سیستم وسیع تری را آلوده کرده و خواستار ارزیابی شوند. اگرچه از آن زمان حدود 2 تریلیون دلار ارزش از بین رفته است ، اما خطرات اکنون کمتر تحت فشار قرار نمی گیرند.

سخنگوی خزانه داری گفت که نوسانات اخیر نیاز به اقدام بیشتر را برجسته کرده است.

این هیئت که شامل رهبران کلیه آژانس های بانکی و مالی ایالات متحده است ، بارها تأکید می کرد که قوانین موجود در حال حاضر بسیاری از فعالیت ها را در بازارهای رمزنگاری پوشش می دهد. در این گزارش از همه آژانس ها ، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات معاملات آتی کالاها ، خواستار اولویت بندی اجرای رمزنگاری شده است و توصیه می کند که کنگره منابع بیشتری را برای منابع بیشتری به پلیس پلیس ارائه دهد.

این گزارش همچنین شکاف هایی را بیان می کند که تنظیم کننده ها می گویند قوانین بیشتری لازم است ، به ویژه برای صادرکنندگان از نوع دارایی دیجیتال که به عنوان stablecoin شناخته می شود.

stablecoins ارزهای رمزنگاری شده به نظر می رسد که به ارزش یک دارایی پایدار مانند دلار که گاهی اوقات wobblier را از آنچه وعده داده شده اثبات کرده اند ، چسبیده اند. تنظیم کننده ها Stablecoins را به عنوان یکی از فوری ترین خطرات برای سیستم مالی گسترده تر معرفی کرده اند. صادرکنندگان بیشتر تحت نظارت تنظیم کننده های ایالتی تحت طیف وسیعی از رژیم ها قرار دارند ، اما Stablecoins یک پل کلیدی بین بازارهای جدید و سنتی است و نوسانات در Crypto می تواند منجر به اجرای بانکی در این شرکت ها شود و به طور بالقوه بازارهای گسترده تری را آلوده می کند.

این گزارش همچنین قانون را برای افزایش نظارت بر نشانه های رمزنگاری مانند بیت کوین و اتریوم که صریحاً تحت صلاحیت کمیسیون اوراق بهادار و بورس یا هر آژانس دیگری قرار نمی گیرند ، توصیه می کند. لایحه ای که اخیراً توسط اعضای دو حزب کمیته کشاورزی مجلس سنا معرفی شده است ، با اعطای اختیار به C. F. T. C به دنبال رسیدگی به این شکاف بود. مقامات خزانه داری در جلسه توجیهی با خبرنگاران از تصویب هرگونه قانون خاص خودداری كردند و فقط گفتند كه آنها با تلاش های دو طرفه در كنگره "دلگیر" شده اند.

تنظیم کننده ها همچنین خواستار اقتدار جدیدی هستند که باعث می شود واشنگتن در کل مشاغل رمزنگاری ، از جمله توانایی نگاه به موجودات مختلف و به ظاهر قطع شده به منظور درک بهتر خطرات و درگیری ها ، به واشنگتن بهتر می دهد. در این گزارش آمده است: "مشاغل رمزنگاری شده دارای چارچوب نظارتی مداوم یا جامع نیستند و می توانند در داوری نظارتی شرکت کنند."

این گزارش از قانونگذاران خواسته است تا قوانین جدیدی را ایجاد کنند که چگونگی گسترش تبادل و سیستم عامل های رمزنگاری را برطرف می کند ، و خاطرنشان می کند که بسیاری از آنها با دستیابی به واسطه ها بدون در نظر گرفتن درگیری ها و محدودیت هایی در مورد همپوشانی های تجاری که در امور مالی سنتی وجود دارد ، باعث افزایش خطرات ثبات و به طور بالقوه آسیب رساندن به سرمایه گذاران می شود.

در این گزارش آمده است که برخی از ویژگی های خاص Crypto "بی ثباتی کاملاً تقویت شده" در اکوسیستم blockchain ، از جمله عدم کنترل ریسک اساسی برای محافظت در برابر دویدن ، در دسترس بودن بیش از حد اهرم ها و قیمت هایی که به سرعت می چرخند و "به نظر می رسد که در درجه اول توسط حدس و گمان ها هدایت می شود و نهمبتنی بر موارد اساسی استفاده اقتصادی فعلی. "تنظیم کننده ها همچنین می ترسند که ارتباطات خطرناک بین مشاغل رمزنگاری و چند ارائه دهنده متمرکز از خدمات کلیدی ، ماهیت ظاهراً غیر متمرکز blockchain را تضعیف کند.

وی گفت: "این آسیب پذیری ها تا حدودی به انتخاب هایی که توسط شرکت کنندگان در بازار انجام می شود ، از جمله صادرکنندگان و سیستم عامل های رمزنگاری شده ، برای اجرای یا امتناع از اجرای کنترل های ریسک مناسب ، ترتیب دادن مدیریت مؤثر یا انجام سایر مراحل موجود که خطرات ثبات مالی را برطرف می کند ، قابل توجه است. از فعالیتهای آنها ، "گزارش می دهد.

وزیر خزانه داری ، جنت ال. یلن ، که ریاست این هیئت را بر عهده دارد ، در بیانیه ای گفت: این گزارش "پایه و اساس محکمی برای سیاست گذاران فراهم می کند ، زیرا ما در ضمن تحقق بخشیدن به مزایای احتمالی نوآوری ، برای کاهش خطرات ثبات مالی دارایی های دیجیتالی کار می کنیم."مقامات امیدوارند که این انتشار به عنوان راهنمایی برای قانونگذاران و تنظیم کننده ها خدمت کند زیرا آنها یک چارچوب نظارتی جامع تر برای بازارهای رمزنگاری را تهیه می کنند.

ناظران صنعت گفتند ، بر خلاف صنعت رمزنگاری ، تمایل به حرکت سریع ندارد ، اما این گزارش ، که هم اصول کلی و هم داروهای خاص را تشریح می کند ، یک گام مهم است.

در آن ، F. S. O. C. Eswar Prasad ، استاد دانشگاه کرنل و نویسنده "آینده پول" گفت: ماهیت فزاینده متمرکز صنعتی را که باعث عدم تمرکز می شود ، می شناسد و برخی از وضوح را که مشاغل blockchain در آن دست و پنجه نرم می کند ، فراهم می کند. با هم گزارش"مطمئناً ما را به جلو سوق می دهد."

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:07