6 قدم برای ثروتمند شدن به عنوان نویسنده

ساخت وبلاگ

rich writer effective writing

20 سال پیش ، قادر به ثروتمند شدن به عنوان یک نویسنده کاملاً مستقل ، نزدیک به غیرممکن بود. فناوری امروز و اینترنت همه اینها را تغییر داد.

اما این بدان معنی است که افراد بیشتری می توانند به این فرصت ها دسترسی پیدا کنند. همه می توانند بصورت آنلاین ارسال کنند ، این همان چیزی است که باعث رقابتی آن می شود.

اما با وجود استراتژی و فداکاری مناسب ، قطعاً می توان زندگی خوبی کسب کرد. من در سال 2015 وبلاگ نویسی را شروع کردم. حدود سه سال بعد ، من سالانه شش رقم سود را تولید کردم. من از این سود برای سرمایه گذاری و تولید ارزش خالص هفت رقم استفاده کرده ام.

من این را به اشتراک می گذارم تا بگویم ممکن است. شما می توانید به عنوان یک نویسنده ثروتمند شوید. و صادقانه بگویم ، اگر در مورد یادگیری مهارت های لازم برای موفقیت ، می توانید در هر حرفه ای ثروتمند شوید.

نکاتی که من قصد دارم به اشتراک بگذارم ، اصلاحات غنی از آن نیستند. این چیزها کار و تعهد جدی را انجام می دهد.

1. بهترین تبدیل شوید

بهترین ها در هر چیزی بالاترین پاداش را کسب می کنند. اما این بدان معنا نیست که همه ما باید استفان کینگ یا JK رولینگ بعدی باشیم. آنها در یک گروه بسیار گسترده بهترین هستند.

درعوض ، ما می توانیم در رده کوچک خودمان در دنیای بزرگ اینترنت بهترین باشیم. نویسنده تجارت ، ست گودین ، ایده خوبی از بهترین وسیله در کتاب خود با عنوان "Dip" می دهد.

"بهترین در دنیا ؟هرکسی که می خواهد شما را استخدام کند ، از شما بخرد ، به شما توصیه کند ، به شما رأی دهد ، یا آنچه را که می خواهید انجام دهند انجام دهد ، تعجب خواهد کرد که آیا بهترین انتخاب هستید. بهترین حالت در: بهترین برای آنها ، در حال حاضر ، بر اساس آنچه آنها اعتقاد دارند و آنچه می دانند. و در جهان مانند: دنیای آنها ، دنیایی که به آنها دسترسی دارند. "

بیایید بگوییم که من به دنبال یک ویرایشگر جدید برای مقالاتم هستم. بهترین ویراستار برای من کسی است که به زبان انگلیسی ویرایش می کند ، که در دسترس است ، سبک من را می فهمد ، به خوبی همکاری می کند و نرخی دارد که با بودجه من هماهنگ است.

ویرایشگر که در صدر این معیارها است ، برای من بهترین فرد است. این در مورد انواع نوشتن صدق می کند. این که آیا شما یک رمان نویس داستان ، نویسنده تجاری و غیره هستید.

مخاطبان هدف شما چه نوع نوشتن را بهترین در دنیای خود می دانند؟به این هدف برسید و خود را به طور موثر بازاریابی کنید ، و بهترین پاداش ها را به دست خواهید آورد.

2. در کنترل حرفه خود باشید

وقتی شروع کردم ، من سیستم دریافت نماینده را دوست ندارم ، منتظر حضور نماینده ناشر و غیره هستم. این فقط انتظار و وابستگی بیش از حد است.

به همین دلیل است که من دوست ندارم با سیستم عامل ها گره خورده باشم. به عنوان مثال ، من سالهاست که در Medium منتشر می کنم. این یک بستر خوب با خوانندگان عالی است.

اما متوسط طی سالها تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است. برخی برای من خوب بازی کردند ، برخی دیگر این کار را نکردند. و از آنجا که من برای درآمد خود به متوسط اعتماد نمی کنم ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.

با گذشت سالها ، مخاطبان و محصولات دیجیتال خودم را ساخته ام. اکنون که مالکیت و کنترل بیشتری بر حرفه خود دارم ، لازم نیست بعد از فرصت ها تعقیب کنم.

من به تازگی معامله عالی کتاب را با نمونه کارها/پنگوئن ، یکی از مهمترین خانه های انتشارات کتاب های تجاری بسته ام. بدون مخاطب موجود و بدن من ، فکر نمی کنم مثل این معامله کنم.

ثروت همه چیز در مورد آزادی است. و آزادی با گزینه ها خریداری می شود. وقتی می دانید که در موقعیت خوبی قرار دارید ، می توانید فقط بهترین پیشنهادات را انتخاب کنید.

3. چیزی متفاوت ارائه دهید

مردم گاهی اوقات سوء تفسیر می کنند که "متفاوت" به چه معنی است.

نیازی به اختراع چرخ نیست. من همیشه به دانشجویان دوره شغلی خود می گویم: اگر شما چیزی کاملاً جدید ایجاد می کنید ، یا چیز بزرگ بعدی را می سازید (مانند آمازون ، اپل ، اینستاگرام) ، یا چیزی را می سازید که هیچ کس واقعاً برای آن نمی پردازد (این بیشتر استاحتمال دارد).

نویسنده ، آستین کلون ، ایده اصالت را به خوبی توضیح می دهد. او در کتاب خود مانند یک هنرمند دزدی می کند ، او می گوید:

"همه کارهای خلاقانه بر اساس آنچه پیش از آن اتفاق افتاده است. هیچ چیز کاملاً اصیل نیست ... هر ایده جدید فقط یک ماسه یا ریمیکس یک یا چند ایده قبلی است. "

فقط نگاهی به آینه بیندازید. این یک مثال عالی از "اصالت" است. ویژگی ها ، شخصیت ها و موارد دیگر شما ترکیبی از والدین و اجداد گذشته شما است. با این حال ، شما در کل شخص دیگری هستید.

نکته مهم این است که به مخاطبان خود نیاز داشته باشید و یک راه حل منحصر به فرد به آنها ارائه دهید. اینگونه است که Uber ایده قدیمی حمل و نقل عمومی را متحول کرد. یا اینکه چگونه نویسندگان خبرنامه مانند بن تامپسون از Stratechery می توانند میلیون ها دلار از هزینه اشتراک به تنهایی درآمد کسب کنند.

این پیشنهاد کاملاً جدید نیست. اما آنها مشکلات قدیمی را به روشی منحصر به فرد ، کارآمد و مؤثر حل می کنند.

4- روی رشد مداوم تمرکز کنید

حتی اگر اولین کتابی که می نویسید به یک پرفروش فوری تبدیل شود ، احتمالاً برای حفظ شما در دهه های آینده کافی نخواهد بود. شما باید به مرور زمان به خوانندگان جدید بیشتری برسید.

این به معنای سازگاری در تولید آثار جدید است:

  • کتاب های جدید
  • مقالات جدید وبلاگ
  • محصولات جدید و غیره

این حتی برای 1 ٪ برتر نویسندگان نیز صادق است. به عنوان یک صاحب کتابفروشی یک بار به چاک پالاهنیوک گفت:

"اگر می خواهید حرفه ای را از این کار بسازید ، باید هر سال یک کتاب جدید را بیرون بیاورید. هرگز بیش از شانزده ماه بدون چیز جدید نروید زیرا بعد از شانزده ماه مردم از آن درب خارج شدند و از من سؤال کردند که آیا هنوز کتاب دیگری دارید. "

و قدرت ترکیب اعمال می شود. از آنجا که کتاب های جدید او خوانندگان جدید را به خود جلب می کند ، مخاطبان وی با گذشت زمان افزایش می یابد و موفقیت او را ترکیب می کند.

من می دانم که این مورد برای من نیز وجود دارد. هر ماه ، هزاران خواننده جدید مقالات من را پیدا می کنند که من هر هفته به طور مداوم منتشر می کنم. برخی از آنها کتاب ها و دوره هایی را که سالها پیش منتشر کردم خریداری می کنند.

همه چیز در بالای یکدیگر ساخته می شود.

5- جریان درآمد اضافی داشته باشید

گذشته از پول ، فواید واقعی داشتن جریان های متعدد درآمدی ، تأثیر روانشناختی است. هنگامی که مردم بیش از حد به یک جریان درآمد واحد ، مانند یک شغل یا حتی یک تجارت متکی هستند ، از ترس به دام می افتند.

ترس از از دست دادن منبع اصلی درآمد شخص واقعی است. همانطور که همه گیر نشان داده است ، هیچ چیز به عنوان درآمد "تضمین شده" وجود ندارد.

اما به عنوان نویسندگان ، گزینه های زیادی داریم.

  • می توانید هنگام کار یک کار روزانه ، وبلاگ نویسی یا نوشتن اولین کتاب خود را در کنار هم شروع کنید
  • سپس می توانید از کتاب یا وبلاگ خود برای ایجاد حرفه نوشتن خود استفاده کنید
  • هنگامی که خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود تأسیس کرده اید ، می توانید دوره ها ، مشاوره در مورد مشاور ، مشغول صحبت کردن و موارد دیگر را شروع کنید.

این چیزها زمان می برد. بنابراین با خود صبور باشید. نکته مهم این است که اولین قدم را بردارید.

6. درآمد خود را دوباره سرمایه گذاری کنید

کسب درآمد از نوشتن یکی از هیجان انگیزترین احساسات است. از این گذشته ، کسب درآمد خوب از نوشتن دشوار است.

یکی از نویسندگان رمان داستانی مورد علاقه من چارلز بوکوفسکی است. داستانهای بوکوفسکی به شکلی خنده دار خنده دار است. L. A. Times یک بار او را صدا می کرد ، "برنده شاعر L. A. Lowlife."

بوکوفسکی با عنوان خود درست است ، زندگی نویسنده را به روش معمولی و شکاک خود توصیف می کند:

"وکلا ، پزشکان ، لوله کش ها ، همه آنها پول کسب کردند. نویسندگان؟نویسندگان گرسنه شدند. نویسندگان خودکشی کردند. نویسندگان دیوانه شدند. "

هر جنجالی که از نوشتن کسب می کنیم گرانبها است. ما نمی توانیم هزینه آن را صرف چیزهای بی فایده کنیم.

به همین دلیل است که درآمد خود را دوباره به نوشتن خود سرمایه گذاری می کنم. من فکر می کنم این بهترین راه برای گذراندن درآمد نوشتن شخص است. این می تواند به معنای سرمایه گذاری در یک دوره آنلاین برای بهبود مهارت نوشتن من یا در واقع قرار دادن آن در صندوق شاخص S& P 500 باشد که در آن می تواند با گذشت زمان به صورت تصاعدی رشد کند.

با سرمایه گذاری درآمدهایم ، نسبت به آینده و سبک زندگی خود احساس خوبی دارم. این بسیار بهتر از این است که من از درآمد نوشتن خود برای خرید آخرین ماشین یا اسباب بازی استفاده کنم.

نوشتن درآمد فراتر از نوشتن است

نوشتن یک مهارت است. و افرادی که از کلمه نوشته شده به طور مؤثر استفاده می کنند می توانند در نهایت شش رقم به عنوان نویسنده کسب کنند. روزهایی که "نوشتن" فقط توسط عجیب و غریب و ریش ریش انجام می شود که هرگز از خانه خود بیرون نمی روند ، انجام می شود.

اکنون ، همه در واقع نیاز به نوشتن خوب دارند. ما این کار را هر روز در گپ ها ، ایمیل ها ، پست های رسانه های اجتماعی و غیره انجام می دهیم. این نوعی تفکر استما تقریباً همیشه در تلاش هستیم تا پیام را در این زمینه دریافت کنیم یا مردم را ترغیب کنیم که کاری انجام دهند.

من یک سرمایه گذار و کارآفرین بهتر شده ام که نویسنده بهتری شدم. وقتی در مهارت نوشتن خود سرمایه گذاری می کنید ، شانس خود را در تمام جنبه های زندگی بهبود می بخشید.< Pan> با سرمایه گذاری درآمدهای من ، نسبت به آینده و سبک زندگی خود احساس خوبی دارم. این بسیار بهتر از این است که من از درآمد نوشتن خود برای خرید آخرین ماشین یا اسباب بازی استفاده کنم.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 20 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:26