رتبه بندی شده: محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان ، و چه کسی آنها را در اختیار دارد

ساخت وبلاگ

Ranked: The World

آیا می توانم این گرافیک را به اشتراک بگذارم؟آره. تجسمات رایگان برای به اشتراک گذاشتن و ارسال به شکل اصلی خود در سراسر وب - حتی برای ناشران. لطفاً به این صفحه پیوند دهید و سرمایه داری بصری را به خود اختصاص دهید.

چه زمانی به مجوز احتیاج دارم؟مجوزها برای برخی از مصارف تجاری ، ترجمه ها یا تغییرات طرح مورد نیاز است. شما حتی می توانید تجسم های ما را سفید کنید. گزینه های خود را کاوش کنید.

به این قطعه علاقه دارید؟برای صدور مجوز این تجسم اینجا را کلیک کنید.

محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان ، و چه کسی صاحب آنها است

در حال حاضر ، بیش از 4. 5 میلیارد نفر در سراسر جهان وجود دارند که از نوعی رسانه های اجتماعی استفاده می کنند - حدود 57 ٪ از جمعیت جهانی.

با این حال ، در حالی که مخاطبان رسانه های اجتماعی گسترده و متنوع هستند ، فقط تعداد معدودی از شرکت ها اکثریت محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی جهان را کنترل می کنند. متا ، غول فنی که قبلاً با عنوان Facebook شناخته می شد ، دارای چهار مورد از پنج سیستم عامل پرکاربرد است.

این گرافیک بزرگترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان را که توسط کاربران فعال ماهانه آنها (MAUS) اندازه گیری می شود ، برجسته می کند.

توجه: ما از اصطلاحاتی مانند "شبکه اجتماعی" و "بستر اجتماعی" به صورت متناوب استفاده خواهیم کرد تا به سیستم عامل های مختلف پیام رسانی ، فیلم و تصویر که دارای ویژگی های اجتماعی هستند ، استفاده کنیم.

سیستم عامل های برتر اجتماعی توسط کاربران فعال ماهانه

برای اندازه گیری MAUS هر پلتفرم ، ما به منابع مختلف ، از جمله جدیدترین پرونده های شرکت SEC و گزارش های سه ماهه درآمده ، حفر کردیم.

بخش اعظم پایگاه کاربر متا از محبوب ترین بستر آن ، فیس بوک - غول رسانه های اجتماعی در حال حاضر حدود 2. 9 میلیارد ماوس در سراسر جهان است.

 

درجهنام بسترشرکت مادرکشورکاربران فعال ماهانه ، در میلیون ها نفر
#1فیس بوکمتا بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:41