اینجاست که ارزش آن را دارد که صندلی خود را در یک پرواز بیش از حد تسلیم کنید

ساخت وبلاگ

جیلیان دارا یک روزنامه نگار مستقل و چکنده است. کار او در Travel + Leisure ، USA Today ، راهنماهای میشلن ، نیمکره ، دوژور و فوربس ظاهر شده است.

Passengers lined up at the airport to check in their luggage.

چقدر مایل هستید که بخواهید از صندلی خود در پرواز خودداری کنید؟

در یک پرواز اخیر Delta Air Lines ، این شرکت هواپیمایی به مسافران 10،000 دلار هرکدام پیشنهاد کرد تا کرسی های خود را در یک پرواز بیش از حد از گراند رپیدز ، میشیگان ، به مینیاپولیس فدا کنند.

جیسون آتن ، ستون نویس فناوری در مجله شرکت ، پیش از این سوار هواپیما شده بود که یک شرکت کننده پرواز اعلام کرد که این شرکت هواپیمایی به دنبال هشت داوطلب برای رزرو مجدد سفر خود است - مبادله ای برای مبلغ خوش تیپ.

به گفته آتن ، گفت: "اگر Apple Pay دارید ، حتی در حال حاضر پول نیز خواهید داشت."

تاد مک کروم ، یکی دیگر از مسافرین پرواز آتن ، به Fortune گفت که خدمه پرواز پیشنهاد افتتاحیه را با 5000 دلار آغاز کرده است ، اما همچنان که مسافران سوار می شدند ، این پیشنهاد را افزایش می داد. در پایان ، 20 دقیقه پس از اعلام دوم دلتا مبنی بر پیشنهاد 10،000 دلاری قبل از اینکه داوطلبان کافی این قرارداد را بگیرند ، طول کشید.

آتن با Fortune به اشتراک گذاشت که گروه هشت نفره وی به دلیل سوء تفاهم این پیشنهاد را قبول نکردند. وی گفت: "دلیل عدم پرش از این امر به این دلیل است که آنها در ابتدا نمی گفتند چند داوطلب به آنها نیاز دارند.""اگر می دانستیم که این هشت سال است ، ما از کار خود خارج می شویم. تا زمانی که مشخص بود ، چهار یا پنج نفر قبلاً ترک کرده بودند."

پروازهای بیش از حد به دلیل امکان عدم نمایش ، یک روش معمول است-اما چند بار شرکت هواپیمایی نیاز به دستگیری مسافران از پروازهای خود دارند؟در حالی که به شما 10،000 دلار پول نقد بسیار نادر است ، که از آن دست به دست هم می دهد ، یا سوار شدن از آن ، به طور فزاینده ای رایج می شود - به ویژه در حالی که خطوط هوایی و فرودگاه ها در حال حاضر با تعداد زیادی از کمبود کارکنان روبرو هستند. براساس گزارش آخرین گزارش مصرف کننده مسافرتی وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DOT) ، 10 شرکت هواپیمایی اصلی (از جمله Delta Air Lines ، JetBlue Airways و Airlines Southwest) 75. 627 داوطلبانه "از ژانویه تا مارس 2022" را رد کرد - این 452 درصد از این 452 درصد از این امتیازات 452 درصد از این امتیازات را رد کرد. 2021.

اگر تا به حال از خود خواسته شده است که از صندلی خود منصرف شوید ، در اینجا چگونه می دانید که آیا ارزش این پیشنهاد را دارد - و چه موقع نیست.

چه چیزی قبل از تسلیم صندلی خود بدانید

قبل از اینکه مرتکب شوید ، ابتدا باید بدانید که خودتان را وارد می کنید. مایکل دین ، گورو سفر و بنیانگذار سایت مسافرتی خانواده خانواده ، به Tripsavvy گفت: "اگر به شما یک کوپن برای سفرهای آینده پیشنهاد داده اید ، حتماً تمام جزئیات را به صورت کتبی بدست آورید.""این شامل تاریخ انقضا و هرگونه محدودیتی در مورد کجا و چه زمانی می توانید از آن استفاده کنید. کوپن ها اغلب به اندازه آنها ارزشمند نیستند ، بنابراین مهم است که بدانید قبل از پذیرش چه چیزی را دریافت می کنید."

دلیا جویس ، مدیر ارشد بازاریابی استارتاپ ها ناشناس و یکی از کارمندان سابق فرودگاه ، می گوید که پذیرش این پیشنهاد ممکن است خیلی خوب به نظر برسد. جویس به Tripsavvy گفت: "معمولاً برای کسانی که پیشنهادی را می پذیرند ، مانند تاریخ سفر خاموشی و مقداری پول به دلیل مالیات ، پیش بینی می شود."

اگر شرکت هواپیمایی بلیط کاهش نرخ ، بلیط رایگان یا کوپن را ارائه می دهد ، DOT می گوید پرسیدن این سؤالات به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا داوطلبانه دست زدن به ارزش وقت شما است:

  • پرواز بعدی که می توانید در آن رزرو کنید چه زمانی است؟
  • آیا وعده های غذایی رایگان ، اتاق هتل و انتقال رایگان بین هتل و فرودگاه ارائه می دهید؟
  • آیا این بلیط یا کوپن منقضی می شود؟
  • آیا تاریخ سفر خاموشی با این بلیط یا کوپن وجود دارد؟
  • آیا می توانم از این بلیط یا کوپن برای سفر به بین المللی استفاده کنم؟

چگونه می توان جبران خسارت خود را افزایش داد

وقتی موافقت می کنید از صندلی خود دست بکشید ، راه هایی برای افزایش شانس شما برای گرفتن بیشتر برای جنجال خود وجود دارد. به گفته وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DOT) ، "هیچ محدودیتی برای میزان پول یا کوپن هایی که ممکن است شرکت هواپیمایی ارائه دهد وجود ندارد و مسافران نیز می توانند با شرکت هواپیمایی مذاکره کنند."

هنگامی که یک شرکت هواپیمایی به دنبال داوطلبان برای کنار گذاشتن صندلی های خود است ، ممکن است یک کوپن پولی یا پرواز ارائه دهد. با این حال ، توماس سنتوسا ، تحلیلگر پرواز در پروازهای ارزان تام ، گفت که مسافران "حق" دریافت پول نقد دارند."تمام کاری که شما باید انجام دهید ذکر لایحه حقوق مسافر و مذاکره با نماینده ای است که می خواهید [جبران خسارت] و نه یک کوپن."

اسکات کیز ، بنیانگذار و کارشناس اصلی پرواز پروازهای ارزان اسکات گفت: "اگر آنها به چندین داوطلب احتیاج دارند ، حتماً از شما بخواهید که مبلغ جبران خسارت شما همانند داوطلب نهایی باشد.""شما نمی خواهید داوطلب 300 دلار شوید ، فقط برای شخص نهایی 1000 دلار دریافت کنید."

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، از کوپن های غذا و هتل بخواهید - به ویژه اگر شرکت هواپیمایی شما را در یک پرواز که برای روز بعد برنامه ریزی شده است ، دوباره رزرو کند. سایر امکانات برای درخواست شامل صندلی های دسترسی به سالن و صندلی های کلاس تجاری است. کیز گفت: "خطوط هوایی ناامید برای یافتن داوطلبان اقدامات ناامید کننده ای انجام می دهند ، به ویژه هنگامی که به بیش از چند مورد نیاز دارند."

اگر دست به دست هم دهم ، هنوز هم می توانم حقوق بگیرم؟

اگر تصمیم گرفتید که داوطلبانه صندلی خود را رها نکنید ، هنوز این احتمال وجود دارد که اگر مسافران کافی جای خود را ارائه دهند ، دست به دست هم دهید. هر شرکت هواپیمایی قوانین تعیین شده خود را در مورد اینکه چه کسی دست به دست هم می دهد ، با معیارهای مختلف از زمان چک مسافر و وضعیت مکرر پرواز تا میزان پولی که برای بلیط خود پرداخت کرده اند ، دارد.

برای کسانی که به طور غیرقانونی از شبانه روزی محروم هستند ، اگر برخی از معیارها را رعایت کنید ، واجد شرایط جبران خسارت خواهید بود: "شما یک رزرو تأیید شده دارید ، به موقع به پرواز خود می پردازید ، به موقع وارد دروازه عزیمت شدید ، و شرکت هواپیمایینمی تواند شما را در طی یک ساعت از زمان ورود اصلی پرواز به مقصد خود برساند. "

مبلغ مدیون شما به چندین عامل از جمله قیمت بلیط و مدت زمان تأخیر بستگی دارد. به گفته DOT ، "بیشتر مسافرانی که در پروازها تأخیرهای کوتاهی را تجربه می کنند ، جبران خسارت برابر با دو برابر قیمت یک طرفه پرواز که از آن گرفته شده است ، دریافت می کنند ، اما خطوط هوایی ممکن است این مبلغ را تا 775 دلار محدود کند."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق مسافران به وب سایت DOT بروید.

Tripsavvy فقط از منابع با کیفیت بالا و قابل اعتماد ، از جمله مطالعات بررسی شده توسط همسالان ، برای حمایت از حقایق موجود در مقاله های ما استفاده می کند. خط مشی تحریریه ما را بخوانید تا در مورد چگونگی حفظ محتوای خود دقیق ، قابل اعتماد و قابل اعتماد بیشتر بدانید.

وزارت حمل و نقل ایالات متحده."گزارش مصرف کننده سفر هوایی."صفحه 49. ژوئن 2022.

وزارت حمل و نقل ایالات متحده."Bumping & Oversales."دسترسی به 6 ژوئیه 2022.

وزارت حمل و نقل ایالات متحده."Bumping & Oversales."دسترسی به 6 ژوئیه 2022.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:51