معامله بلوک: گزارش می گوید ، برمن ها چشم پوشی از سهام 800 روپیه در دابور از طریق دابور دارند.

ساخت وبلاگ

مروج ها تا 4 ٪ تخفیف از قیمت فعلی بازار برای سهام در کالاهای مصرف کننده سریع در حال حرکت ارائه می دهند. روز دوشنبه ، سهام با 589. 05 روپیه 1. 6 ٪ بیشتر شد.

از پایان ماه سپتامبر ، خانواده Burman با هم 67. 24 ٪ سهم در دابور هند را در اختیار داشتند.

گلدمن ساکس کارگزار معامله است.

سهام ایالات متحده مسطح باز است ، تسلا در نتیجه نظرسنجی مشک افزایش می یابد

US stocks open flat, Tesla rises on Musk poll outcome

بازپرداخت سهم Dhanuka Agritech برای افتتاح در تاریخ 26 دسامبر

Dhanuka Agritech Ltd روز دوشنبه گفت که پیشنهاد خرید آن برای سهام به ارزش کرور 85 روپیه در تاریخ 26 دسامبر افتتاح خواهد شد. این شرکت در 6 ژانویه 2023 بسته می شود ، این شرکت در یک پرونده نظارتی اعلام کرده است. ارزش چهره 2 روپیه هر کدام در 850 روپیه در هر سهم برای مبلغ کل کرور 85 روپیه از طریق یک فرآیند پیشنهاد مناقصه. هیئت مدیره بازپرداخت سهام را در جلسه ای که در تاریخ 1 نوامبر 2022 برگزار شد ، تأیید کرد

نگه داشتن LIC در IRCTC از 5 ٪ از 17 اکتبر به 7. 28 ٪ افزایش می یابد

LIC

Bank Nifty Bulls موفق به حمایت 43000 در روند نزولی شد و این شاخص شاهد خرید حرکت در طول روز بود. این شاخص در محدوده وسیعی بین منطقه 43،000-44000 گیر کرده است و یک استراحت از هر طرف یک حرکت گرایش را فراهم می کند. تعهد در این محدوده صعودی باقی مانده است و باید یک رویکرد خرید را در سطح پشتیبانی ذکر شده حفظ کند

- کونال شاه ، تحلیلگر ارشد فنی در اوراق بهادار LKP

شرکت بیمه عمر هند سهم در پذیرایی و گردشگری راه آهن هند را از 5 ٪ به 7. 27 ٪ افزایش می دهد.

Life Insurance Corporation of India increases stake in Indian Railway Catering and Tourism to 7.27% from 5%.

تثبیت پس از جلسه قبلی ، شاخص های داخلی به دلیل نشانه های خوش بینانه از بازارهای غربی به سمت سود حاصل می شوند. با این حال ، بخش IT به عنوان یک استثناء در این تظاهرات ایستاده است ، زیرا راهنمایی رشد بخش فناوری اطلاعات ایالات متحده نشانگر کاهش است. ترس از رکود اقتصادی در سراسر جهان و نصب موارد محلی Covid به شدت بر سهام آسیا وزن داشت.

- Vinod Nair ، رئیس تحقیقات در خدمات مالی Geojit

بازارها هفته را با یک یادداشت محکم آغاز کردند و تقریباً یک درصد به دست آوردند و بعد از اسلاید اخیر نفس کشیدند. پس از افتتاح مسطح ، شاخص Nifty به تدریج به لطف بهبودی در رشته های شاخص انتخابی از بخش ها ، به تدریج بالاتر می رود و سرانجام در سطح 18. 420. 45 مستقر شد. در میان بسته های بخش ، اتومبیل ، فلزی و FMCG دستاوردهای مناسبی در حالی که IT و Pharma همچنان به تجارت خود ادامه می دهند. یک نزدیکترین قاطع بالاتر از 18. 500 در Nifty می تواند باعث افزایش سود دیگر شود که سود دیگر ممکن است از سر گرفته شود. توصیه می کنیم انتخابی بمانید و مجریان برتر را از بخش های شرکت کننده ترجیح دهید. علاوه بر این ، با ادامه نوسانات ، می توانید در معاملات یک شبه اعمال کنید.

- آقای Ajit Mishra ، VP - تحقیقات فنی ، کارگزاری دین

بازده باند در حجم کم به دلیل عدم وجود نشانه های تازه

بازده اوراق قرضه دولت هند روز دوشنبه در یک جلسه کم حجم به پایان رسید زیرا بیشتر شرکت کنندگان در بازار در صورت عدم وجود محرک های تازه از گرفتن موقعیت های بزرگ خودداری کردند.

بازده معیار 10 ساله پس از بسته شدن 7. 2768 ٪ در روز جمعه ، با 7. 2980 ٪ به پایان رسید.

یوگش کالینگه ، معاون رئیس جمهور در خدمات AK Capital گفت: "همه محرک های اصلی مانند اعلامیه های سیاست بانک مرکزی و داده های تورم در پشت ما قرار دارند و تا پایان ماه دسامبر هیچ چیز اصلی پیش بینی نمی شود ، بنابراین معامله گران تا حد زیادی در حاشیه باقی مانده اند."

یک معامله گر با یک بانک خصوصی گفت: عملکرد 10 ساله در محدوده 1-2 امتیاز پایه در روز حرکت کرد زیرا بیشتر سرمایه گذاران بلند مدت مانند شرکت های بیمه و بانک ها از بازار غایب بودند.

Bond yields inch up in low volumes on lack of fresh cues

روپیه به عنوان لغزش شاخص دلار به دست می آورد. صعود حق بیمه رو به جلو

روپیه هند روز دوشنبه در مقابل دلار افزایش یافت زیرا گرین بازپرد در برابر همسالان اصلی خود کاهش یافت ، در حالی که حق بیمه پیش رو به افزایش هفته گذشته اضافه شد.

روپیه آخرین بار با 82. 6950 دلار در هر دلار آمریکا معامله شد و در جلسه قبل از 82. 87 افزایش یافته است. ارز محلی در 82. 81 افتتاح شده بود.

یک معامله گر در یک بانک خصوصی گفت: در طول روز پیشنهادات دلار مناسبی وجود داشته است ، احتمالاً به دلیل وانت در فروش دلار رو به جلو و موقعیت های سوداگرانه.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 74 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:09