بیت کوین SV (BSV) چیست؟

ساخت وبلاگ

What Is Bitcoin SV (BSV)?

بیت کوین SV (BSV) در سال 2018 به عنوان چنگال سخت پول نقد بیت کوین ظاهر شد و با هدف پیشرفت بیشتر از نظر فنی در مورد ادامه پروتکل اصلی بیت کوین. این راهنما به شما کمک می کند تا درک کنید که BSV چیست و چرا برای مشاغل مفیدتر است.

بیت کوین SV (BSV) یک اجرای کامل برای Bitcoin Cash (BCH) است. نام پروژه نمایانگر "Satoshi Vision" یا SV است که منعکس کننده مأموریت بیت کوین اصلی (BTC) است. بیت کوین SV به درخواست پیشرو در شرکت معدنکاری BCH Coingeek و سایر معدنچیان ایجاد شده است ، قصد دارد یک انتخاب واضح اجرای BCH را برای معدنچیان ارائه دهد. همچنین هدف این است که به مشاغل اجازه دهد تا برنامه ها و وب سایت هایی را با اطمینان بسازند.

از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 ، پیشرفت قابل توجهی در شبکه blockchain و cryptocurrency آن وجود داشته است. هدف از طراحی بیت کوین دموکراتیک کردن سیستم جهانی پولی بود. در نتیجه ، بسیاری از ارزهای رمزپایه جدید علاوه بر بیت کوین (که به عنوان Altcoins شناخته می شود) ظاهر شده اند.

آنچه بیشتر این چارچوب های جایگزین blockchain به دنبال انجام آن بوده اند ، انجام ارتقاء در مورد کاستی هایی است که پروتکل بیت کوین تصور می شود. در نتیجه این ، چنگال Bitcoin Cash (BCH) در سال 2017 صورت گرفت. هدف از Bitcoin Cash افزایش سرعت معامله بیت کوین و همچنین توان معاملات کلی آن بود. BCH همچنین قصد داشت آگاهی در مورد مقیاس پذیری سازمانی و پذیرش انبوه بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شود.

Bitcoin Cash در 15 نوامبر 2018 یک چنگال سخت را تجربه کرد ، که منجر به ایجاد رمزنگاری جدید - Bitcoin SV (BSV) شد. هدف از بیت کوین SV این است که از نظر فنی در مورد ادامه پروتکل اصلی بیت کوین پیشرفته تر شود. شایان ذکر است که بیت کوین SV مخفف Vision Bitcoin Satoshi است. این توسط کریگ رایت با هدف اجرای دیدگاه Satoshi Nakamoto ، بنیانگذار فرضی بیت کوین ایجاد شده است.

از بیت کوین گرفته تا بیت کوین SV

این یک راز نیست که فقط نوآورانه ترین ، منحصر به فرد ترین و واقعاً مفیدترین پروژه ها در صنعت رمزنگاری رونق می گیرد. رقابت مداوم بین پروژه های blockchain و ارزهای رمزپایه مرتبط با آنها وجود دارد ، زیرا آنها برای تهیه سرمایه گذاران ، موسسات و کاربران روزمره به آنها علاقه مند هستند.

هدف از طراحی بسیاری از ارزهای رمزپایه جایگزین موجود ، گسترش در کاربردهای اصلی بود که نیاز به blockchain بیت کوین داشت. در بیشتر مواقع ، بسیاری از این پروژه ها تلاش کردند تا موارد جدیدی را با عملکردهای جدید مانند کاربرد غیر متمرکز ، ناشناس بودن یا ذخیره غیر متمرکز انجام دهند. قابلیت برنامه ریزی بهبود یافته که متناسب با توسعه انواع خاص مخاطبین هوشمند است ، می تواند گنجانده شود.

در مراحل اولیه توسعه بیت کوین ، شبکه فقط می تواند بار معامله یک جامعه کوچک را مدیریت کند. این اساساً شامل توسعه دهندگان و علاقه مندان به رمزنگاری بود. محبوبیت فزاینده بیت کوین منجر به شرایطی شد که شبکه در نتیجه افزایش حجم معاملات ، که به شدت بر زمان پردازش تأثیر می گذارد ، شروع به دفع کرد.

بنابراین نگرانی فزاینده ای وجود داشت که معاملات بیت کوین ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد. همچنین این نگرانی وجود دارد که این تأخیر باعث افزایش هزینه های معامله می شود. از این رو ، این دو نگرانی مسئله مقیاس پذیری بیت کوین را تشکیل دادند.

به منظور حل این مشکل مقیاس پذیری ، Bitcoin Cash (BCH) اولین چنگال بیت کوین بود که در نظر گرفت. ایجاد پول نقد بیت کوین از طریق یک چنگال سخت شبکه اصلی ناشی از تمایل به افزایش حجم معاملات در ثانیه است. نگرانی از مقیاس پذیری بیت کوین در آرایش پول نقد بیت کوین منعکس شده است که باعث افزایش اندازه بلوک BTC اصلی می شود.

حضور داده های بیشتر در هر بلوک جداگانه به این معنی بود که نرخ معاملات پردازش افزایش یافته است. همچنین اقدامات برای کاهش کل داده های نیاز به تأیید در هر معامله انجام شد.

بیت کوین SV به عنوان یک blockchain دوستانه سازمانی

با توجه به اینکه بیت کوین SV برای تجارت ایجاد شده است ، باید تمام شرکتهای تجاری بر روی آن ساخته شوند. بیت کوین SV به عنوان یک blockchain و یک نشانه مستقل است ، اگرچه از چنگال سخت BCH بیرون آمد. هدف بیت کوین SV شامل ترمیم پروتکل اصلی Satoshi ، پایداری و مقیاس بندی گسترده در زنجیره است.

مشاغل بومی بیت کوین به سرعت #WeChoosESV را اعلام کرده اند ، کمپین برای جلب پشتیبانی از BSV. برخی از برنامه های BCH که منحصراً به BSV منتقل شده اند شامل Centbee ، Handcash ، Keyport TV و دکمه پول هستند.

BSV در مقابل BTC اصلی

با وجود بیت کوین SV (BSV) که از بیت کوین در حال توسعه است ، تمایز بین آنها وجود دارد.

در مرحله اول ، BSV در نتیجه اندازه بلوک بزرگتر ، کمترین هزینه پردازش معاملات را شارژ می کند. این اندازه بلوک بزرگتر ، تعداد معاملات موجود در Mempool را کاهش می دهد و توان شبکه BSV را بهبود می بخشد.

از طرف دیگر ، هزینه های پردازش معامله بالا در نتیجه احتقان blockchain آن بر بیت کوین تأثیر می گذارد.

ثانیا ، از نظر سرعت ، شبکه بیت کوین SV این ظرفیت را دارد که از طریق پلت فرم مقیاس گذاری خود ، شبکه تست مقیاس بندی BSV (STN) حدود 9000 معاملات در ثانیه انجام دهد. علاوه بر این ، اندازه بلوک بزرگ BSV به آن اجازه می دهد تا هنگام بسته بندی حدود 16. 4 میلیون معاملات در یک بلوک ، رکورد جدیدی را تعیین کند. برای بیت کوین ، قادر است هفت معاملات در ثانیه را انجام دهد.

علاوه بر این ، برای بیت کوین SV ، بزرگترین تصویب آن از مواردی از برنامه بانکی معروف به گرانش و یک سکوی آموزشی بیت کوین SV آکادمی استفاده می کند. برای بیت کوین ، از طرف دیگر ، تعدادی از شرکت ها و موسسات بزرگ از جمله Tesla Inc (NYSE: TSLA) ، Square Inc (NYSE: SQ) و MicroStrategy Inc (NYSE: MSTR) ، آن را به عنوان یک ترازنامه خود به عنوان یک ترازنامه خود اضافه کرده اند. دارایی Safe Haven برای کوسن آن در برابر اثرات تضعیف دلار آمریکا.

مزایای SV بیت کوین

مزایای مختلفی وجود دارد که در ایجاد پایه و اساس تجارت شما در BSV وجود دارد.

اول از همه ، BSV نوید پروتکل پایدار است. یکی از اهداف BSV بازگرداندن بیت کوین به پروتکل های نسخه 0. 1 نسخه Satoshi است. این بدان معنی است که دوباره می توان از Opcodes Satoshi استفاده کرد و همچنین محدودیت های مصنوعی تحمیل شده را از بین برد.

مبنای این امر این عقیده است که بیت کوین اصلی برای حفظ یک شبکه پر جنب و جوش و مقیاس پذیر دارد. همچنین ، BSV یک بنیاد سنگی محکم ارائه می دهد که مشاغل جهانی را قادر می سازد تا با اطمینان از برنامه ها ، پروژه ها و سرمایه گذاری های قوی استفاده کنند.

علاوه بر این ، BSV می تواند یک شبکه بسیار مقیاس پذیر باشد. BCH در به روزرسانی نوامبر 2018 ، بر خلاف BSV که کلاه بلوک پیش فرض خود را به 128 مگابایت افزایش داده بود ، کلاه بلوک پیش فرض خود را به 32 مگابایت محدود کرد. BSV قصد دارد محدودیت های کلاه های بلوک را به طور کامل حذف کند. همچنین می خواهد به ماینرها این آزادی را بدهد تا از اندازه های بلوکی که به نظر می رسند ، پیکربندی کنند.

هرچه بلوک ها بزرگتر باشند ، مشاغل بزرگ جذب می شوند. بنابراین مشاغل فقط برنامه های سطح سازمانی را در blockchain بیت کوین که شهرت مقیاس پذیر بودن دارد ، توسعه می دهند. در آینده ، BSV امیدوار است که کلاه های بلوک اندازه 1-2 گیگابایتی را ببیند. BSV حتی در حال برنامه ریزی بلوک های بزرگتر Terabytes است. این امر آن را به عنوان دفتر جهانی عمومی برای بزرگترین شرکت های جهان برای داده ها و معاملات مالی خود تبدیل می کند.

یکی دیگر از مزایای کسب و کار شما ذهنیت سازگار با مقررات آن است. این سکوی تضمین می کند که استفاده از ارز و blockchain از نظر قانونی بی خطر است. علاوه بر این ، BSV هنگام امنیت از یک رویکرد حرفه ای استفاده می کند. این برنامه برای ایجاد بهترین شیوه های صنعت و در هنگام تعهد به تضمین کیفیت و مهندسی حرفه ای ، برنامه هایی را ارائه داده و به یک مرجع تبدیل شده است.

نتیجه

بیت کوین SV (BSV) نشان دهنده دید Satoshi است. این متفاوت از سایر پروژه های بیت کوین با برنامه یک پروتکل پایدار و همچنین مقیاس بزرگ زنجیره ای برای تبدیل شدن به پول رمان جهان و blockchain جهانی برای تجارت است. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا باعث می شود زندگی در آینده تجارت الکترونیکی نفس بکشد. همچنین این یک اکوسیستم سودآور برای همه شرکت کنندگان در صنعت بیت کوین ایجاد می کند.

بهترین پلتفرم ترید...
ما را در سایت بهترین پلتفرم ترید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : جهان پناه حديث بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:15